Taky se přidám se svým zážitkem k článkům o tom, co nás potkalo.

Občas si zde přečtu, jak jste se vydali na návštěvu do ZOO, do dětské herny, nebo jen tak na výlet.
My už jako rodina budeme moci taky někam společně vyrazit :D.

Poslední dva měsíce jsme řešili složitou situaci. Znáte to, byly Vánoce, ježíšek přinesl dárky a my jsme od babičky jako celá rodina dostali pod stromeček velkou krabici puzzle.
Pod stromkem byla krabice dost velká, nikdo netušil, co to je. Mamka je dost tajemná, jen se usmívá a nechává nás v napětí. Pak se začalo rozbalovat a my přišli na to, co jsme vlastně dostali.

Když jsme byly minulý rok na dovolené ve Španělsku, moc se nám tam líbilo. Rodinné foto a množství zážitků zná pomalu každý v rodině. Fotíme rádi a hodně, takže i naše fotky z Chorvatska můžete najít ve fotogalerii.
Pro babičku byla naše španělská dovolená inspirace a momentální nápad. Viděla totiž puzzle 5000 dílků se španělským motivem. Na obrázku to vypadalo moc krásně, ale potom jsme začali s prvotním nadšením skládat.
Co vám mám povídat.
Dva měsíce usilovné večerní práce. Takový nervy už nechci zažít. Puzzle se podařilo složit bez jediné chybičky. Máme ho ted zarámovaný a pověšený v kuchyni.
Už se opravdu všichni těšíme až začne teplo a my vyrazíme někam do kopců a na hory. Pavel

7 komentářů u „5 000 kousků“

 1. babicka11 napsal:

  My skládáme puzzle skoro furt, sice jen to dětské, ale má třeba i 100 dílků – a zvířátek hodně, třeba to puzzle s krtečkem, to velké, přes půlku stolu – to mi musí holky pomáhat :-).

 2. veruska napsal:

  Syn nám před týdnem přivezl puzzle ,1000 dílků, prý abychom se po večerech nenudili.
  Tak jsme začali skládat…
  Je to dáma v dobovém kostýmu. Ta se skládá dobře. Ale to pozadí, to bude opravdu oříšek.
  Mít puzzle, které má 5000 kousků, tak to bych skládala asi jenom přes zimu, abychom vyplnili dlouhé zimní večery.

 3. matylda napsal:

  Tak 5 000 je už pěkné číslo.Mně zatím stačí 1 000. 🙂

 4. veruska napsal:

  To tedy musela být fuška!

 5. blaju napsal:

  Puzzle mě nějak nechytlo, ale je to dobrý nápad na dárek pro rodiče a navíc když je to fotka vaší rodiny, tak to si určitě rádi poskládají, ale byla bych opatrná s počtem dílků.

 6. babicka11 napsal:

  Jak Vás chápu! Země, stromy, kytky – všechno skoro stejné…., já skládala puzzle Mimoni 1000 dílků ………….jedním slovem děs!, po týdnu si ho odvezla Nikolka domů, ještě není složené, strašně se prý u toho nervuje a já se jí nedivím….

 7. bobalka napsal:

  Máte můj obdiv, 5000 puzzlí složit dá zabrat. Já bych to nedokázala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 

O magazínu

Od roku 2016  vám náš magazín dává tipy, kam jet na výlet s dětmi, kde strávit dovolenou s rodinou, a další, týkající se dovolené, výletů a zážitků. Každý rok přidáváme něco nového. Soutěže, úkoly...
Vytvořili jsem vaši fotogalerii i samostatnou rubriku pro vaše příspěvky.

V našich článcích najdete inspiraci kam vyrazit, co si koupit na cesty, na co nezapomenout, ale i jiné zajímavosti. Vaše zážitky a fotky z výletů a dovolených rádi zveřejníme v naší fotogalerii.

Vítejte, velká dovolená vás určitě čeká.

Zajímavé odkazy

Inspirace v článcích

Dovolená v Česku

Zajímavé odkazy