V sobotu po obědě jela Terezka s rodiči na výlet do Mladé Boleslavi, ale na mašinky to tentokrát nebylo.

Jeli se podívat do parku Štěpánka, kde je spousta veverek, ale bohužel se nepodařilo je vyfotit. Vždycky utekly. V lesíku byly různé prolézačky, kolotoče, houpačky, pěkný altánek.

Děti se tam vyřádily dosyta, jeli totiž s nimi ještě dvě rodinky s dětmi. Dospělí poklábosili a děti si vyhráli. Výlet se podařil.

Večer bylo hodně dojmů z celého dne, Terezka byla sice unavená, ale šťastná, usnula o hodinu dříve, než obvykle. 🙂


10 komentářů u „8. 4. – Výlet na veverky“

 1. Rojak napsal:

  Výlety s dětmi jsou krásným zážitkem pro děti i dospělé. Já si i teď po letech vzpomenu, když někam přijedeme, jak jsem tam byl jako dítě a uvědomím si jak ten čas letí. Jsou to vzpomínky velice pěkné, ale někdy i trochu smutné.

 2. bobalka napsal:

  My měly dve potvory na zahradě, a na drzovku nám loupaly ořechy přímo na hlavu. Jednu chytila kočka a ta druhá naštěstí také zmizela. Na zahradě veverky, to je boj o úrodu. Máme tam i vlašáky i lískáče a byl rok, že jsem nesebraly ani jeden ořech, ale veverky se sotva unesly. V parku to je jiná tam je to milé, plaché zvířátko.

 3. veruska napsal:

  Na silnici byla minulý týden přejetá veverka. Chudák, asi chtěla přeběhnout na druhou stranu do lesa.

 4. Rojak napsal:

  Jo krmení veverek, to je pro děti krásný zážitek.

 5. babicka11 napsal:

  O veverkách se už mluvilo, ale ještě tam nebyli, byli zas někde jinde :-), však ono na to také dojde. O prázdninách bude času víc než dost…..

 6. babicka11 napsal:

  Veverky chodily na ořechy u tchyně, měla tam 3 velké stromy a když byl čas ořechů, tak se nás vůbec nebály. “Bydlely” v lese za domem, tak to měly blízko :-). Babi je sice odháněla, ale nějak moc jim to nevadilo.

 7. bobalka napsal:

  Nám jedna potvora bydlí přímo na zahradě, krade mám tam ořechy, Tak vnoučátka jí pozorují, My sice nadáváme, ale když se přiblíží po kmeni skoro až dolů, tak koukáme ani nedutáme, aby jsme jí nevyplašili.

 8. Barny napsal:

  Já už měla štěstí a veverky jsem u nás viděla při jarním vábení.

 9. babicka11 napsal:

  Výlet na veverky se bude brzo opakovat, už se “holky” domluvily. Jen ještě, aby bylo teplo a veverky se zas neschovaly :-). To pak pošlu s nimi nějakou fotku…

 10. veruska napsal:

  Na veverky bych jela taky. U nás jsou občas vidět, ale jenom málo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *