Hlasování o jednom z nejrozsáhlejších kempů v naší republice mají v rukou  návštěvníci. Rozhodně by si nominaci zasloužil po všech stránkách.

Autocamping Rozkoš leží na rozhraní rovinaté oblasti východních Čech a kopcovité krajiny Náchodska, na severním břehu údolní nádrže Rozkoš, poblíž města Česká Skalice. Celý areál autocampingu je viditelný z blízké mezinárodní silnice E67, která je jednou z hlavních dopravních tepen mezi Prahou a Polskou republikou.

Možnosti využití jsou nastaveny tak, aby návštěvníci různých věkových skupin byli spokojeni.

chata1Kemp funguje v průběhu celého roku.

Nabízí několik typů ubytování

– chaty LUX

– chaty spodní, chatky horní

– chaty ATC

– rodinné stany typu Outwell

Nachází se zde i ubytovna, která je k dispozici pro dlouhodobé ubytování mimo rekreační provoz.

Samozřejmě nechybí ani karavanové boxy (90 míst) a plochy pro stanování (800 míst). Dále jsou k ubytování Apartmány Na Stráži, které mají nadstandardní vybavení.

V kempu se nachází mnoho atrakcí, sportoviště a další zařízení pro maximální sportovní a kulturní vyžití během letní či zimní dovolené. Pro děti je zde brouzdaliště, přírodní koupaliště, různé prolézačky a ranč s kamerunskými kozami. Nechybí sauna, minigolf, půjčovna kol a loděnice.

Pro rybáře je zde možnost zakoupení povolenky a pokud by někdo potřeboval PB lahev, není problém její výměny.

chata2

Čerstvé pečivo je z pekárny, která je přímo v areálu. Stánky s občerstvením a suvenýry zde mají také své působiště. O kulturní zážitek se postará letní kino, případně diskotéka, která se pořádá už pro ty nejmenší nebo čistě jen poslechová hudba ve stylu country. Milovníci vodních sportů a zejména surfování si na Rozkoši rozhodně přijdou na své.

Místní přehrada má rozlohu 800 hektarů a průměrnou hloubku 10 m. Svojí polohou v podhůří Orlických hor a Krkonoš láká návštěvníky z kopců k příjemnému osvěžení ve svých vodách. Je zde široká nabídka možností na výlety.

Chystáte firemní a teambuildingové akce, ekologické výukové programy pro školy, školní výlety včetně občerstvení? Nabídek a možností využití v areálu je dostatek.

Veškeré informace získáte na http://www.atcrozkos.cz/ případně na recepci přímo v areálu.

16 komentářů u „Bude Autocamping Rozkoš patřit mezi kempy roku 2016?“

 1. Rojak napsal:

  Na Rozkoši jsem nikdy nebyl, ale u nás je hodně krásných kempů a je jen otázkou jak se provozovatel o daný objekt stará a jak ho provozuje.

 2. veruska napsal:

  Byl jste někdo letos na Rozkoši? Jak to tam vypadá?

  1. babicka11 napsal:

   Jak to tam vypadá? Asi rozkošně – mají to už v názvu :-). Podle různých fotografií je tam fajn a taky teď hlavně plno…

 3. babicka11 napsal:

  Člověk by se rád někam vypravil dál, ale musím být soudná …., a přemýšlet, zda to dám …

 4. bobalka napsal:

  To by byla dovolená pro mě, určitě by se mi tam líbilo, letos to ale nestihneme, tak možná za rok. Podle fotek je tam krásně a Country muziku já můžu v jakémkoliv množství. 😀

 5. veruska napsal:

  Tak to vypadá, že letos na Rozkoš nepojedeme. Škoda, určitě by tam bylo hezky.

 6. lgku napsal:

  Vypadá to pěkně, když vyjde počasí, dobrá nálada, tak není co řešit.

 7. blaju napsal:

  Na Vranově jsme byli, nebylo to špatné, ale více se mi líbí Rozkoš, třeba to vyhraje letos.:)

 8. babicka11 napsal:

  Bude Autocamping Rozkoš patřit mezi kempy roku 2016?
  Vyhrál Camping Vranovská pláž.

 9. veruska napsal:

  Nevíte někdo, jestli autocamping Rozkoš patří mezi kempy roku 2016?

 10. veruska napsal:

  Také by se mi líbílo v nějaké chatičce. Kdyby tak ještě byla blízko vody, to by bylo fajn.

 11. blaju napsal:

  Na Rozkoši jsem nebyla, jak jsem četla tak nabídka je bohatá, takže ještě se podívat po okolí co nabízí a je to další velice zajímavý nápad kam na dovču, díky za něj. 🙂

 12. veruska napsal:

  Nevím, jestli je to náhoda, ale o Rozkoší toho v posledních dnech slýchám nějak často. Sousedi se tam v létě chystají a nás lákají taky. Docela bych tam jela.

 13. babicka11 napsal:

  Ráda bych jela někam do kempu, kdysi jsme stanovali v Kunžaku, bylo tam krásně, a jela bych tam zas. Dnes už si vybírám jedině pobyt v chatce s postelí. Ale i to je dnes možné, jsou tam chatky i penzion. Klidně bych jela zase. Na Rozkoši musí být taky fajn.

 14. matylda napsal:

  Svého času jsem několik roků žila pár kilometrů od této přehrady. Chodili jsme se tam koupat málokdy, protože byla upravená jen jedna mála plážička a zbytek byl blátivý. Přeji Českoskaličákům i ostatním, ať se Rozkoš drží, ať ohodnocení získají protože v okolí tehdy opravdu celkem nebylo kam jít k vodě 🙂

 15. babicka11 napsal:

  V takových chatičkách by se mi moc líbilo a pokud by soused chytil hodně ryb, určitě bych si od něho odkoupila. Musí tam být pro rybáře přímo ráj….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *