Nevěsta má většinou jasnou, že chce bílé šaty třeba s krajkou a podobně, ale taková svědkyně, nebo družička to může mít s výběrem daleko složitější.

Je to o to horší, když nemůžete sehnat svoji velikost. Pro mnoho žen je výběr společenských šatů utrpení. Záleží také na tom, v jakém duchu bude svatba probíhat. Některé šaty jsou vhodnější do přírody, jiné zase na zámek.

Když půjdete na svatbu a nevíte, co si obléci

Když je nevěsta za lesní vílu, vyzkoušejte pro sebe, jako hosta na svatbě tyto krásné dámské šaty na svatbu. Jsou vyrobeny z polyesteru, ale zaručují pohodlnost a vzdušnost. Vybrat si můžete ze dvou příjemných barev a vejdete se do 1000 Kč. Šaty se prodávají za 999 Kč. Velikostí je velké množství, proto si vyberou i ženy se silnější postavy.

dámské šaty na svatbu

Na svatbu, která se koná v jiných prostorách, než v přírodě jsou vhodné dlouhé šaty s rozparkem. Jsou elegantní a působí luxusně. Kolem pasu se dají uvázat páskem a dostupné jsou za neuvěřitelných 399 Kč. Výhodou je i to, že je můžete nosit v letních horkých dnech třeba do práce.

K svatebním šatům patří i krásné a pohodlné boty

Žena to má na svatbě vždy složitější, neustále se musí hlídat, jestli je upravená, ale také se trápí s vysokými podpatky. Vyberte si proto boty, které budou především pohodlné, ale také se budou hodit na slavnostní událost.

Prvním zmíněným šatům budou slušet lodičky s řemínkem, které mají přiměřený podpatek. Vypadají elegantně a budou slušet každým ženským nohám. Využijete je také v létě při každodenním nošení. Tyto dámské boty pořídíte za 599 Kč.

K dlouhým šatům naopak patří příjemné sandály na podpatku. Jsou pohodlné a nejde o klasické lodičky, na druhou stranu díky podpatku působí v kombinaci se šaty velmi dobře. Tyto pěkné boty jsou k dispozici za cenu 649 Kč.

sandály

Kabelka, do které patří ženské nezbytnosti

Nedílnou součástí každé ženy, je kabelka, která by na svatbu neměla být příliš velká. Vhodná jsou klasická psaníčka, kam dáma schová vše potřebné. Dámská kabelka na svatbu by měla ladit s outfitem a tak vybírejte podle toho, jaké budete mít šaty.

Toto psaníčko se hodí ke každé barvě. Velikostně odpovídá potřebám každé ženy a je k dispozici jak v černé barvě, tak v šedé.  K dispozici je za 449 Kč, což je velmi příznivá cena.

Kabelka Psaníčko

Nebojte se na svatbu pořídit nové oblečení, využijete ho i při jiných příležitostech. Vybírejte tak, abyste vypadali dobře na svatbě, ale také abyste si ho mohli na sebe vzít i v létě třeba do zaměstnání. Jen tak vám nebude poté zbytečně viset ve skříni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *