Den otevřených dveří u Policie a Den s historickými letadly.

Na Mělníku 28. 9. 2017 dopoledne proběhl Den otevřených dveří u Policie Mělník.

Jelikož rodiče Terezky ví, jak má ráda letadla a auta, a jak často si s nimi hraje, tak se tam s ní vypravili. Terezka si vyzkoušela auto, motorku i kolo, měla opět všetečné otázky a moc se jí to líbilo.

Doma má tři policejní autíčka, a když „bourá“, tak nastoupí auto policie, houká a dává pokuty :-).

Odpoledne se zašli podívat na terasu nad soutokem Labe s Vltavou, kde viděli docela zblízka přímo ukázkové přelety historických letadel. Od té doby, co letěla letadlem, si je zamilovala a „létá“ s nimi i doma.

Nevím, proč ji zajímá zrovna tohle, je fakt, že si s panenkami moc nehraje. Tam asi není tolik možností hrou – vozit, houpat, svlékat, oblékat. S autobusy a auty si vyhraje víc.  Babička.

8 komentářů u „Den otevřených dveří“

 1. matylda napsal:

  Terezka je šikulka. Ještě pořád se jí líbí pohádka o autíčku Barborce, babičko? 🙂

  1. babicka11 napsal:

   No jejda! Aby ne, miluje pohádky, hlavně tu svoji :), a na autíčka nedá dopustit. A nejen na ně, přijede k nám vždy se dvěma kufry, kde má auta, autobusy, letadla, semafor, dopravní značky – ty všechny zná perfektně, jako skoro všechna auta :-). Teď, co odpoledne dávají v televizi „Policie v akci“ – si chce furt hrát na policii :-).

 2. bobalka napsal:

  Na takovou akci bych se šla podívat také, a ten výhled z Mělnické terasy musel být i s letadlami superní.

 3. veruska napsal:

  Jednou jsem byla na dnu otevřených dveří v Prachovicích v cementárně a bylo to fakt zajímavé. Jako zábava byl let balonem, ale zhoršilo se počasí, tak jsme neměli šanci.

 4. Rojak napsal:

  Pokud je to takový den otevřených dveří se zábavou, tak to je paráda. Nás teď čeká trochu jiný den otevřených dveří. Naše slečna si půjde vybírat školu na kterou půjde. To už začíná hraničit trochu s nervozitou a s tím jak to vše dopadne.

 5. babicka11 napsal:

  Dostáváme skoro každý týden do schránky „papír“, že tu byla policie a kontrolovala ulici, jestli je vše v pořádku.

 6. devilscat napsal:

  já si dovolím komentovat spíš druhou část – na soutoku Labe s Vltavou jsem byla jednou se známými a bylo to moc fajn, škoda, že v době, kdy jsme tam byli, tak tam žádná taková akcička nebyla… jednou jsem byla na dny NATO v Ostravě a tam to byl teda fičák 🙂

 7. veruska napsal:

  Ani se ji nedivím, že ji to baví víc než panenky. Já jsem vnučce teď kupovala k narozeninám traktor s vlekem. To může nakládat všechno možné a převážet.
  Jinak na den otevřených dveří u policie bych se také ráda podívala. To mě zajímá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *