Dnes odpoledne jsem se zúčastnila dětského dne na Kokoříně.

Nikolka mě vylákala, že je tam snadný přístup a taky prý musím vidět, jak jí to všechno půjde. Tak jsme jeli.

Bylo tam opravdu hodně soutěží, jak pro nejmenší děti, tak i pro ty větší. Hned na začátku dostala papír, kde byly kolonky na dvacet soutěží, kam se po skončení soutěže dávala dětem razítka. Pochopitelně měla všechny. Od skákání v pytli, házení kroužků a balónků, prolézání tunelem, chůze na květináčích, chůze se zastřenými brýlemi – to vedla přímo policie, aby děti věděli, jak se jede přiopilým řidičům, skákání na trampolíně se ztíženými prvky, projela se na koni, taky si mohla pohladit výra a toho se vůbec nebála, prý je to rozmazlený mazel, který si doma lítá jak chce. Byli tam i jiní draví ptáci.

Na konci dostala balíček se sladkostmi a plyšáka. Taky si mohla upéct buřta na ohýnku, hasiči byli přítomni, kdyby se stalo něco neočekávaného. Do toho hrála živá hudba, okolo posezení a lidé seděli i na trávníku. Bylo to moc hezké odpoledne.

Když jsme přijeli, šli jsme do parku. Pořádají se tu totiž pivní slavnosti se spoustou stánků. A to nejen s pivem, ale pro děti všechno možné. Od hraček, cukrové vaty, točené zmrzliny, perníkových srdcí – jako na pouti. Hudba vyhrává ještě teď a vedlejší ulice jsou plné lidí a aut.

Ještě, že je krásné počasí, slunce svítí po celý den, i když se trochu ochladilo.

6 komentářů u „Dětský den na Kokoříně“

 1. Rojak napsal:

  Dětské dny, jak jsou dobře zorganizované, to je potom pro děti a někdy i dospělé, když se děti dobře baví zážitek na hodně dlouho.

 2. Rojak napsal:

  Dětské dny, jak jsou dobře zorganizované, to je potom pro děti a někdy i dospělé, když se
  děti dobře baví zážitek na hodně dlouho

 3. babicka11 napsal:

  Tak konečně to vypadá, že se na Kokoříně – Na Dolině bude něco dít, prý se majitelé už dohodli – a oprava restaurace a okolí brzy začne. Bylo už na čase. Kéž by to tam fungovalo tak, jako dřív. Bylo to krásné prostředí s chatkami a jezírky okolo …

 4. bobalka napsal:

  Na Kokoříně je krásně, ráda jsem tam jezdila, tady byl taky dětský den, Martinka byla u druhé babičky a tak vytáhla jí. Hlavně, že se pobavila. Přišla taky zmalovaná, jak obrázek.

 5. babicka11 napsal:

  Vše bylo fajn, jen umytí obličeje trvalo 3x, než barvy pustily… :-), dnes už zase byla “normální”.

 6. veruska napsal:

  To jste měli opravdu krásný den!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *