Termální lázně Podhájská, lázně, kde si odpočinete.

Když jsme dělali rekonstrukci koupelny,  tak mi kamarádka nabídla, jestli bych s ní chtěla jet na týden do do termálních lázní v Podhájské na Slovensko.

No tak jsem po dvoudenním rozmýšlení souhlasila, protože po tom maratonu jsem si chtěla dopřát klídek a pohodu.
Jeli jsme 21.5. 2018 autobusem od cestovky z Pardubic.
Po cestě jsme se stavili na oběd a když jsme tam dorazili, tak jsme se šly hned s holkama namočit do té jejich zázračné teplé vody.
Ubytování jsme měly v penzionu Energie II. To nebylo v hlavním areálu, ale tam jsme se byly také na jedno odpoledne vykoupat v bazénu se studenou vodou.
Celý týden jsem si náramně užila a hlavně jsem si odpočinula.

Kdybych tam ještě někdy jela, tak by bylo lepší jet už třeba v dubnu, aby nebyl 30° hic. Ono lézt do horké vody v takovém vedru není nic příjemného.

Jeden komentář u “Rodinná dovolená v termálních lázních v Podhájské”

  1. babicka11 napsal:

    Určitě to tam bylo fajn, asi jako všude v lázních, kde se o vás postarají. Taky by se mi to líbilo. Mít týden klidu ode všeho, to jsem ještě neměla. Už jen klid od vaření bych někdy uvítala. Vařím skoro každý den, někdy i dvě hlavní jídla. A v těchto vedrech je to fakt úmorné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 

O magazínu

Od roku 2016  vám náš magazín dává tipy, kam jet na výlet s dětmi, kde strávit dovolenou s rodinou, a další, týkající se dovolené, výletů a zážitků. Každý rok přidáváme něco nového. Soutěže, úkoly...
Vytvořili jsem vaši fotogalerii i samostatnou rubriku pro vaše příspěvky.

V našich článcích najdete inspiraci kam vyrazit, co si koupit na cesty, na co nezapomenout, ale i jiné zajímavosti. Vaše zážitky a fotky z výletů a dovolených rádi zveřejníme v naší fotogalerii.

Vítejte, velká dovolená vás určitě čeká.

Zajímavé odkazy

Inspirace v článcích

Dovolená v Česku

Zajímavé odkazy