Dovolená v Řecku nám skončila, ale byla krásná.

Pod článkem se můžete podívat na fotky z rybářského městečka Ammoudia, kde jsme byli ubytovaní v hotelu Eleni s polopenzí.

Je to takové klidné městečko, ale je tam moc krásně.
Místní lidé velice milí a ochotní, moře čisté, průzračné s písčitou pláží, krásné taverny s výbornými řeckými pochoutkami, převážně jejich vynikající připravované ryby.
Balzám na chuťové buňky jsou různé řecké saláty. I já, který je převážně masožravec, jsem mlaskal, až jsem měl boule za ušima. 😀

Večer jsme vždy chodili do centra dění nočního života, navštěvovali jsme různé taverny, kde jsme si většinou objednávali k pití frappé a pozorovali noční ruch.

Řecko je naše oblíbená destinace, kam se vždy rádi vracíme.
Pokud někdo váháte a nevíte kam ještě na dovolenou vyrazit, mohu doporučit tuto lokalitu a samotné Řecko pro vaši dovolenou u moře. Igku.

6 komentářů u „Dovolená v rybářském městečku Ammoudia“

 1. veruska napsal:

  Můj spolupracovník jezdí ještě asi se třemi kamarády každý rok na ryby do Norska. Co tam všichni uloví, tak nechají zamrazit a posílají si to domů. Ani nevím, jak se dá taková zásilka poslat. Na to jsem se ho nikdy neptala. A to jsem dostala jednou kus ryby na ochutnání.

 2. bobalka napsal:

  Krásně to vypadá, možná by mě lákalo podívat se zase k moři, ale v jiné době.

 3. Rojak napsal:

  Ve Francii je krásně na místech u moře. Hlavně kde není moc velký turistický ruch.

  1. Rojak napsal:

   Nevím proč jsem napsal Francii omlouvám se. Řecko jsem myslel.

 4. veruska napsal:

  Věřím, že tam muselo být krásně! My, kteří nikam nejedem, jenom tiše závidíme.

 5. babicka11 napsal:

  Fotky krásné, vždy je lepší zajet tam, kde je méně turistů. Ještě lepší, když je u nás počasí na houby a přijet zpět do tepla…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 

O magazínu

Od roku 2016  vám náš magazín dává tipy, kam jet na výlet s dětmi, kde strávit dovolenou s rodinou, a další, týkající se dovolené, výletů a zážitků. Každý rok přidáváme něco nového. Soutěže, úkoly...
Vytvořili jsem vaši fotogalerii i samostatnou rubriku pro vaše příspěvky.

V našich článcích najdete inspiraci kam vyrazit, co si koupit na cesty, na co nezapomenout, ale i jiné zajímavosti. Vaše zážitky a fotky z výletů a dovolených rádi zveřejníme v naší fotogalerii.

Vítejte, velká dovolená vás určitě čeká.

Zajímavé odkazy

Inspirace v článcích

Dovolená v Česku

Zajímavé odkazy