Zažijte svoji firemní akci v zábavním centru

Přáním každé firmy je mít zaměstnance, kteří odvádí efektivní práci, vzájemně se podporují a spolupracují. Nemusí zůstat pouze u přání, všechno jde hravě zařídit a stmelit kolektiv tak, aby v zaměstnání podal skutečně skvělé výsledky. Díky tomu se poslední dobou rozrostl teambuilding, který je čím dál tím žádanější. Jedná se vlastně o firemní akci, která má za úkol stmelit kolektiv a také se vzájemně poznat z jiného úhlu, než jen z pracovního procesu. Při různých teambuildingových aktivitách se lidé více uvolní, a vznikají tak nová přátelství.

Slovo teambuilding pochází ze dvou anglických slov team building, to v překladu znamená tým a budování. Prakticky se jedná o budování týmové spolupráce. Ta se ovšem u stolu s chlebíčky a šálkem kávy nebo čaje nevytvoří. Skvělou atmosféru pro takovéto setkání nabízí zábavní park BRuNO. Během chvíle jdou stranou funkce a nastupuje jeden tým, který je rozhodnutý si tento čas užít. Základem teambuildingu jsou tematické akce, které mají za úkol naučit tým zaměstnanců lépe řešit krizové situace, rozvíjet kreativitu, komunikační schopnosti nebo celkově naučit, jak správně a efektivně vést lidi. To vše se děje nenásilnou, přirozenou formou.

Zábavní park BRuNO v Brně nabízí víc než jen zábavu

Především jsou zde velmi zajímavé atrakce pro děti, které v České republice jsou skutečně jedinečné. To ovšem neznamená, že si je může užít pouze dětská generace. Například teambuilding v Brně sestaví program přímo na míru pro firmy, což je velkou pomocí pro manažery, kteří mají na starosti různé podnikové akce a školení.

Možností, jak využít tuto nabídku, je skutečně mnoho. Například si lze herní centrum pronajmout ve večerních hodinách. Atrakce jsou pak určeny pouze dospělým, kteří si zábavní park mohou dosytosti užít. Samozřejmostí je zajištění občerstvení po celou dobu akce. Podle dohody vám bude k dispozici například catering v podobě různých pochutin a pití, které vám zajistí restaurace Brno.

Family day je ideálně stvořený program pro zaměstnance s dětmi. Nejen že se sblíží rodiny, ale zároveň si můžete  zasoutěžit, užít jednotlivé atrakce a strávit společné chvilky propojené s firemním záměrem. Tím se samozřejmě  zvedne úroveň firmy, jelikož na rodiny s dětmi se bohužel moc nemyslí.

Pracovní kolektiv ocení nejen firemní večírky spojené s atraktivní zábavou, na kterou se bude dlouho vzpomínat, ale také například uvítá v předvánočním shonu firemní vánoční večírek. Může se jednat o velmi příjemnou formu poděkování za jejich obětavou práci ve firmě.

Akce v zábavním parku BRuNO se dají různě kombinovat podle potřeb a požadavků. Veškeré atrakce přispějí k utužení kolektivu a také zanechají mnoho krásných vzpomínek a zážitků. Jedná se zároveň i o takovou dostupnou odměnu pro zaměstnance, kteří budou pak ve své pozici daleko efektivnější, než byli doposud.

Propojením vzdělání s herní aktivitou, kvalitním občerstvením, budování přátelských vztahů a dobrou náladou, se získá nejedno lidské srdce a kvalitní pracovní síla. Na zábavní park BRuNO v Brně se můžete plně spolehnout.

3 komentáře u „Firemní akce nemusí být vůbec nudné“

 1. veruska napsal:

  To jsem si vzpomněla, jak jsme ještě na komančů vyrazili na soudružskou návštěvu za spolupracovnicí, která byla doma po operaci.
  Někam se nám ztratil šéf, tak jsme mu prostě utekli. Naštěstí nás pak dohnal a dělal, jakoby nic. Naštěstí.
  Dříve to bylo všechno nějak takové volnější. Byla v práci často sranda. Teď je každý upachtěný a nervózní a nestojí to za nic.

 2. babicka11 napsal:

  U nás v práci se hodně konaly večírky přímo na loděnici, s hudbou, tancem, občerstvením. Lidé se taky tím víc poznávali a bylo při tom dost legrace.

 3. veruska napsal:

  Tam by se mi líbilo. Kdyby to bylo blíž, tak bychom tam s holkama z práce určitě vyrazily.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 

O magazínu

Od roku 2016  vám náš magazín dává tipy, kam jet na výlet s dětmi, kde strávit dovolenou s rodinou, a další, týkající se dovolené, výletů a zážitků. Každý rok přidáváme něco nového. Soutěže, úkoly...
Vytvořili jsem vaši fotogalerii i samostatnou rubriku pro vaše příspěvky.

V našich článcích najdete inspiraci kam vyrazit, co si koupit na cesty, na co nezapomenout, ale i jiné zajímavosti. Vaše zážitky a fotky z výletů a dovolených rádi zveřejníme v naší fotogalerii.

Vítejte, velká dovolená vás určitě čeká.

Zajímavé odkazy

Inspirace v článcích

Dovolená v Česku

Zajímavé odkazy