Člověk by si měl čas od času odpočinout od starostí a vyrazit někam, kde nabere nové síly a bude mít klid. V této době plné nejrůznějších omezení to platí dvojnásob. Pokud se vaším cílem má stát ekonomicky dostupná a nezapomenutelná dovolená, poradíme vám, jak toho docílit.

Porovnání nabídek na jednom místě

K nalezení vhodného zájezdu využijte správného nástroje. Ten bude mít podobu online srovnávače na internetu. To znamená, že nejlevnější zájezdy si bez sebemenšího problému najdete z pohodlí vlastního domova. Hledat je můžete na základě nejrůznějších kritérií.

 • Cílová destinace a oblast.
 • Časové rozmezí a délka zájezdu.
 • Typ stravování.
 • Kvalita ubytovacích služeb.

Volit pochopitelně můžete i mezi odlišnými typy zájezdů. Každý má trochu jiné požadavky a představu o tom, jak bude vypadat jeho dovolená. Vedle pohybových zájezdů lze samozřejmě zakoupit i mnohé další.

 • Poznávací zájezdy.
 • Sportovně zaměřené zájezdy.
 • Zájezdy určené pro seniory.
 • Plavby na moři.

Egypt je čím dál vyhledávanější destinací

Jestliže se vaším cílem má stát exotika spojená s přijatelnými náklady, potom jednoznačně zvítězí Egypt. Ten každý rok láká velké množství turistů. Oblíbená je dovolená v Marsa Alam, kde si díky přemíře luxusních hotelů a ubytovacích zařízení přijde na své opravdu kdokoliv. Letecké zájezdy jsou navíc realizovány s All inclusive servisem, takže se na takové dovolené budete cítit, jako v ráji. Kromě něco můžete volit i jiné typy stravování.

 • Polopenze
 • Plná penze
 • Ultra All inclusive

Neopomínejte ani na vízum do Egypta v roce 2021. Opět půjde o jednorázový poplatek, který

mimochodem můžete zaplatit až na některém z egyptských mezinárodních letišť. Alternativou je úhrada víza na ambasádě nebo dáte přednost volbě označované jako E-víza.

Přehledné srovnání zájezdů

Na závěr by neměla chybět ani zmínka o tom, jaký porovnávač zájezdů vlastně využít. V tomto směru vám bude nápomocen cestovatelský portál cKlub.cz, kde najdete nejenom dovolenou svých snů. K dispozici budete mít také praktické průvodce, informace spojené s cestováním do vybraných zemí a chybět nebudou ani tipy na zajímavé výlety. Začtete s plánováním nezapomenutelné dovolené už teď.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

O magazínu

Od roku 2016  vám náš magazín dává tipy, kam jet na výlet s dětmi, kde strávit dovolenou s rodinou, a další, týkající se dovolené, výletů a zážitků. Každý rok přidáváme něco nového. Soutěže, úkoly...
Vytvořili jsem vaši fotogalerii i samostatnou rubriku pro vaše příspěvky.

V našich článcích najdete inspiraci kam vyrazit, co si koupit na cesty, na co nezapomenout, ale i jiné zajímavosti. Vaše zážitky a fotky z výletů a dovolených rádi zveřejníme v naší fotogalerii.

Vítejte, velká dovolená vás určitě čeká.

Zajímavé odkazy

Inspirace v článcích

Dovolená v Česku

Zajímavé odkazy