Zaměstnavatelé požadují při přijetí do zaměstnání různé podmínky, jednou z nich je znalost cizích jazyků.

Pokud se bude jednat o kvalifikovaná pracovní místa, tak je nezbytně nutné ovládat především anglický jazyk. Kurzy angličtiny vám pomohou při získání zaměstnání. Dlouhodobá praxe školy a možnost komunikace s rodilým mluvčím dělá skutečně zázraky. Samotná angličtina se používá poměrně často, snad ve všech oborech, se kterými se běžně setkáváte. Je běžně používána jako komunikační jazyk na všech českých pobočkách, což není divu, vždyť pracovní trh je poměrně dost otevřený. Národnostně pestré týmy nejsou již u nás žádnou vzácností. Je pravdou, že se více uplatní na pobočkách mezinárodních firem, ale není problém se s nimi setkat i jinde, například ve zdravotnictví nebo jiné profesi. Pro běžnou komunikaci je pak znalost jazyka nezbytnou nutností.

Škola dává pouze základ angličtiny

Ve škole se děti učí základním slovíčkům a frázím. To ale bohužel nestačí aktuálním požadavkům. Je pravdou, že státní maturita ověřuje znalost angličtiny na úrovni B1, což je v podstatě komunikativní část, jak porozumět textu, popsat svoje pocity nebo zážitky a dále možnost se dorozumět v zahraničí. Jazyková škola pracuje na vyšší úrovni a snaží se poskytnout studentům daleko více. Její prioritou je, aby znalost a komunikace byly naprosto přirozeného charakteru, bez jakékoliv námahy.

Studium cizích jazyků na míru

Lekce cizích jazyků jsou určeny pro širokou veřejnost a také nabízí zcela individuální přístup ke studentům. Každý má totiž jiné požadavky a také zaměření. Jazykové kurzy Praha mají nejen dlouhodobou zkušenost, ale zároveň snad nejširší nabídku cizích jazyků. Institut jazykového vzdělání se nachází v centru Prahy, na Václavském náměstí. Ovšem studovat můžete i v zahraničí, kde si jazyk osvojíte velmi rychle a přirozeně. O férovém přístupu firmy pak vypovídá nejedna recenze jak samotných jednotlivců, tak firem, kteří jsou nad míru spokojeni s přístupem samotných lektorů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *