Je nejvyšší čas na nějakou wellness proceduru, nemyslíte? Nebo přímo celý wellness víkend? Během kterého dobijete ztracenou energii, přijdete na jiné myšlenky a celkově projdete procesem znovuzrození těla a mysli!

Kdo by si nenechal líbit doteky něžných prstů profesionálních masérek a kosmetiček, bublinkové koupele, zábaly, k tomu skvělé jídlo a především možnost alespoň na pár dní zapomenout na strasti všedního dne. Zkrátka naprosto vypnout a oddat se slastným požitkům, které povedou k znovuzrození těla i ducha v pravém slova smyslu. To vše slibují provozovatelé řady wellness hotelů a lázeňských domů, kteří se o vás postarají jako o vlastní. A kam se za wellness vydat na Plzeňsku?

Víkendový, relaxační, nebo pro zamilované?

O jaký wellness pobyt byste měli zájem? Víkendový, relaxační, lázeňský? Pro dámy, zamilované či seniory?
Wellness Plzeňsko nabízí všechny! Pobyty v cenově dostupných tříhvězdičkových hotelech a lázeňských domech stejně jako v luxusních pětihvězdičkových. Jakému dáte přednost?

Lázně na zkoušku

Je libo třeba wellness Konstantinovy lázně? Vyzkoušet si můžete třeba pobyt Lázně na zkoušku, který najdete v portfoliu Lázeňského domu Palacký v Konstantinových lázních. Během tří dnů (2 noci) si užijete uhličitou koupel, částečnou klasickou masáž, 3 vstupy do solné jeskyně a 1 vstup do tamního wellness centra s krytým bazénem, vířivkami, Kneippovým chodníkem, finskou saunou, biosaunou, parní lázní a fitness centrem.

Vskutku královské wellness

Velmi lákavé nabídky však najdete i pod odkazem wellness Zbiroh. Přímo královsky se o vás postarají v luxusním pětihvězdičkovém Chateau Zámek Zbiroh. Čekejte nefalšovanou zámeckou atmosféru, pohádkovou relaxaci a královsky bohatou polopenzi! Na celé tři dny zkrátka budete za princeznu. Či prince.

Vybírejte na Spa.cz

Nevybrali jste si? Nevadí. Spoustu dalších pobytů najdete na serveru Spa.cz, který je všechny sdružuje. Momentálně na serveru najdete 3435 pobytových balíčků, z nichž si určitě vybere každý. V ten okamžik už zároveň můžete začít odpočívat. Zkrátka relaxujte už při výběru pobytu na Spa.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 

O magazínu

Od roku 2016  vám náš magazín dává tipy, kam jet na výlet s dětmi, kde strávit dovolenou s rodinou, a další, týkající se dovolené, výletů a zážitků. Každý rok přidáváme něco nového. Soutěže, úkoly...
Vytvořili jsem vaši fotogalerii i samostatnou rubriku pro vaše příspěvky.

V našich článcích najdete inspiraci kam vyrazit, co si koupit na cesty, na co nezapomenout, ale i jiné zajímavosti. Vaše zážitky a fotky z výletů a dovolených rádi zveřejníme v naší fotogalerii.

Vítejte, velká dovolená vás určitě čeká.

Zajímavé odkazy

Inspirace v článcích

Dovolená v Česku

Zajímavé odkazy