Pokud se někdo domníval, že mu doporučuji leteckou společnost, tak je na velkém omylu

Rozhodl jsem se, že letos překvapím rodinu a vezmu je na dovolenou k moři. Při prohlížení různých zájezdů a možné dopravy jsem dostal nápad. Vždyť přece nemusíme cestovat vlakem, letadlem a ani autobusem, co vyzkoušet cestovat po vlastní ose, a to automobilem. Nápad dobrý, ale přece jenom v našem osobáku by to bylo nejspíš utrpení.  Však co si jen člověk vyslechne, než dojedeme 3 hodiny za babičkou. Přesto mě ta myšlenka vrtala hlavou, že jsem se podíval na stránky různých autopůjčoven, zdali bych tam nenalezl nějaké řešení.

Tohle vypadá dobře

Při prohlížení minibusů se mi celkem zalíbil fešák s bleskem v erbu, tedy mám na mysli Opel Vivaro. Vypadá pěkně nejen vzhledově, ale i prostoru bude mít dostatek. Výhodou je, že dnes si tato auta mohu prohlédnout na internetu, takže člověk nemusí běhat po autopůjčovnách a složitě vybírat. Jenomže ne všechno co se na pohled líbí, bude správnou volbou. Celkem mě zarazilo hodnocení podle bezpečnostních testů, tenhle vůz získal pouze 3 hvězdičky. Přece jenom povezu to nejdražší, co mám, tak také pro ně chci to nejlepší. Tady se nedá dívat jen na vzhled, co by se mi líbilo, ale především na bezpečnost, takže zkusím najít ještě něco jiného.

To je víc, než jsem čekal

Můj zrak doslova sklouzl na Mercedes Vito. Vypadá opravdu nejen luxusně, ale také bude dostatečně prostorný a mimochodem jedná se o nové vozidlo. Je sice pravdou, že autopůjčovna nabízí k tomu i řidiče, ale toho nepotřebuji, protože si vystačím s řidičákem na osobák, takže by bylo vše v pohodě. No skoro, kdybych samozřejmě nekoukl dál na Caravelle Long. Komfort, který nabízí, je naprosto ideální na delší cestování. Automat je také skvělý i pro mě a navíc se jedná o skutečnou novinku, která má 24 hodinovou asistenci, a to po celé Evropě, což je pro mě také dobrá zpráva. Nebo že bych si vybral Volkswagen Transporter? Je pravdou, že jedno mají společné, a to nejvyšší hodnocení, které může být, tudíž pro moji rodinu bezpečné.

Skvělá volba

Nakonec jsem si zvolil transportéra, konec konců byly na něj ty nejlepší recenze. Jednání s autopůjčovnou EasyRent bylo skutečně na úrovni. Auto mně předali doslova v rekordním čase, s veškerým vybavením, pojištěním a se zabudovanou navigací, díky tomu jsme se nikde neztratili. Rodina měla tolik dostatečného prostoru, jedním slovy se nedá pohoda popsat. Výhodou byla skvělá klimatizace, která ochladila pěkně celý prostor vozu, tudíž se velmi příjemně cestovalo i v největším horku. Navíc jsem ještě dostal slevu. Dovolenou jsme si užili a rozhodně jestli si někdy budu chtít zapůjčit auto, bude opět od EasyRent. Nové auto, bezpečnost na cestách, komplexní asistenční služby, dálniční známka, slevy a skvělé jednání. Po celou dobu dovolené byla spokojená celá rodina.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *