Přinášíme vám 3 důvody, proč si z fotek ze zimních radovánek udělat fotoknihu od HappyFota

1) Umí to

Zima už to tak moc pěkně neumí, aspoň podle toho, co o zimách za starých dobrých časů vyprávějí naše babičky. Oproti zimě na HappyFoto je spoleh. Bylo první, které s fotoknihami u nás začalo. A pořád se zdokonaluje.

2) Je eko

Zima je hodně eko, ale HappyFoto také. Ani litr chemikálií nekončí u HappyFota v kanále. Použité chemikálie z vyvolávacích automatů se totiž vracejí do nádrží a recyklují.

3) Sviští vysokou rychlostí

Zima se přes nás pokaždé přežene rychlostí světla. Může vám to tak připadat, když holdujete zimním sportům. Rychlost, s jakou vám HappyFoto připraví vaši fotoknihu, vás možná oslní: ta digitálně tištěná bude hotová do čtyř dnů, ta vyvolávaná na fotopapír do osmi dnů.

fotokniha od HappyFota

Jak na to?

Fotoknihu si můžete vytvořit online na stránkách www.happyfoto.cz, prostřednictvím programu HF Designer (ke stažení na www.happyfoto.cz) nebo přes aplikaci HappyFoto-MOBILE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 

O magazínu

Od roku 2016  vám náš magazín dává tipy, kam jet na výlet s dětmi, kde strávit dovolenou s rodinou, a další, týkající se dovolené, výletů a zážitků. Každý rok přidáváme něco nového. Soutěže, úkoly...
Vytvořili jsem vaši fotogalerii i samostatnou rubriku pro vaše příspěvky.

V našich článcích najdete inspiraci kam vyrazit, co si koupit na cesty, na co nezapomenout, ale i jiné zajímavosti. Vaše zážitky a fotky z výletů a dovolených rádi zveřejníme v naší fotogalerii.

Vítejte, velká dovolená vás určitě čeká.

Zajímavé odkazy

Inspirace v článcích

Dovolená v Česku

Zajímavé odkazy