Hledáte laciné snubní prsteny?

Čas dovolených a prázdnin přímo vybízí k tomu, aby se konala vaše svatba. Příjemné prostředí a svatební obřad na mlýně nebo svatba v kostele, svatba na zámku a X dalších možností, kde si uspořádat svatební den.

Hlavní tradicí při svatbě je vzájemná výměna snubních prstenů a novomanželský polibek.

Není náhoda, že chirurgická ocel je stále jedním z nejoblíbenějších kovů v současném šperkařství při výrobě snubních prstenů. Zejména mezi muži je tento materiál oblíben.
Chirurgická ocel přináší do světa šperkařství vynikající vlastnosti za velice rozumnou cenu. Nerezová ocel je směsicí několika kovů s příměsí chromu, čímž se oproti klasické oceli stává jasnější, reflexnější a mnohem odolnějším kovem.

I přes svojí velikou odolnost, která je mnohonásobně větší než třeba u zlata, imponuje maximální lehkostí. Navíc jsou snubní prsteny z chirurgické oceli vyrobené v aktuálních modních trendech a za zlatými snubními prsteny rozhodně nezaostávají.
Každý, kdo s vámi prožije svatební obřad bude sledovat jen nevěstu a ženicha a až si společně navléknete snubní prsteny, bude každý překvapen jak jsou krásné.

Nerez je velmi odolná vůči poškrábání, korozi, zakalení a v neposlední řadě i opotřebení. Díky těmto unikátním vlastnostem může prsten vypadat fantasticky i po mnoha letech nošení a za běžného opotřebení nikdy neohne ani nezlomí.

laciné snubní prsteny

Snubní prsteny z chirurgické oceli jsou oblíbené

Výroba snubních prstenů z chirugické oceli je mnohem méně ekologicky náročná než u ostatních kovů, a navíc je stoprocentně recyklovatelná. Snubní prsteny z nerezové oceli jsou z většiny naprosto hypoalergenní, a to s jedinou výjimkou slitin, do kterých se přidává nikl.

Ačkoliv jsou nerezové snubní prsteny na trhu poměrně krátkou dobu, existuje spousta druhů, ze kterých je možné vybírat.
Nejčastější jsou pohodlné tradiční oblé prsteny, ale existují i ve variantách s drahokamy, gravírované, či si můžete vybrat z celé řady povrchových úprav.
Prsteny z nerezové oceli jsou vyhledávány díky své odolnosti, mužnosti a síle primárně mezí muži, ale mohou být i stylovým módním doplňkem pro ženy.

Prohlédněte si nabídku snubních prstenů z chirurgické oceli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.