Až budete příště pátrat, který kout naší krásné české země jste ještě nepoznali, vzpomeňte si na Olomouc

V jejím středu můžete obdivovat památku UNESCO – Sloup Nejsvětější Trojice, za zhlédnutí stojí i místní orloj, pravoslavný kostel sv. Gorazda a samozřejmě Svatý Kopeček se svou zoologickou zahradou.

Krásně strávený den pak můžete zakončit na netradiční masáži od nevidomého

Masáže mají na lidský organismus blahodárné účinky.
Zklidní duši, pomohou ulevit od bolestí těla. Dodají vám svěžest i elán, zmírní migrény, zlepší krevní oběh i látkovou výměnu, podpoří elasticitu kůže, zregenerují organismus po fyzické námaze. Existuje spousta různých technik masáží a určitě se mezi nimi najde i taková, která pomůže zlepšit kvalitu vašeho života.

Stačí se jen poradit s masérem. Třeba s Karlem Giebischem, který působí v centru Olomouce a nabízí svým klientům něco naprosto unikátního – dotek rukou nevidomého.

Masáž citlivýma rukama od nevidomého Karla Giebische

Masáž od nevidomého Karla Giebische

Žije stejně jako ostatní lidé.

Vystudoval základní školu, poté střední s maturitou, následně si udělal masérský kurz a nyní se živí jako masér, který se snaží přinášet lidem radost.

Nepracuje pod žádnou organizací, nespolupracuje s agenturou sdružující nevidomé maséry, všechno si zařizuje samostatně. A daří se mu.

Klienti si ho chválí, dotyk jeho rukou popisují jako zázračný.

Není se čemu divit. Když někdo přijde o jeden ze základních smyslů, nějaký jiný se tím obvykle prohloubí.

Zrovna u nevidomých je dost časté, že se jejich nedostatek projevuje prohloubeným citem v rukou.

Karel Giebisch tedy svým zákazníkům poskytuje zážitek, jaký jim žádný vidící masér nemůže dát.

Rezervujte si termín masáže online

Až si naplánujete svůj výlet do Olomouce, můžete si rovnou zarezervovat svou masáž. Zvládnete to online, v online podobě lze rovnou také zaplatit. Registrací získáte ještě mnohé další výhody. Registrovaní zákazníci mohou využívat slev a výhod v rámci věrnostního programu, SMS připomínky rezervací, e-mailový newsletter a přednostní právo na veškeré dostupné služby.

Balíčky masáží pro všechny klienty

Nabízí se vám rovnou několik balíčků. Některé jsou zaměřené na záda a šíji, další k tomu přidávají ještě horní nebo dolní končetiny. Úplným vrcholem je pak Božská masáž. Kdo si není jistý, co by se mu nejvíce líbilo, nemusí si dělat starosti. Masér Karel Giebisch stejně zastává názor, že je třeba každého klienta pořádně poznat. S novými klienty si proto nejdříve chvíli popovídá, aby zjistil, jak naplnit jejich potřeby. Ptá se rovněž na případné kontraindikace, mezi něž patří cukrovka, vysoký či nízký tlak. Tomu všemu je třeba masáž přizpůsobit. Rád vám poradí, abyste i vy z masáže odcházeli jako znovuzrození. Zjistěte více informací přímo na www.masazegieb.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 

O magazínu

Od roku 2016  vám náš magazín dává tipy, kam jet na výlet s dětmi, kde strávit dovolenou s rodinou, a další, týkající se dovolené, výletů a zážitků. Každý rok přidáváme něco nového. Soutěže, úkoly...
Vytvořili jsem vaši fotogalerii i samostatnou rubriku pro vaše příspěvky.

V našich článcích najdete inspiraci kam vyrazit, co si koupit na cesty, na co nezapomenout, ale i jiné zajímavosti. Vaše zážitky a fotky z výletů a dovolených rádi zveřejníme v naší fotogalerii.

Vítejte, velká dovolená vás určitě čeká.

Zajímavé odkazy

Inspirace v článcích

Dovolená v Česku

Zajímavé odkazy