Představte si, že si zakoupíte sladkou jízdenku, usednete ke stolečku a za chvilku před vámi zastaví mašinka s vagónky plnými dortíků.

Tato kavárna vyniká možností rozvozu jídla vláčkem. Ochutnáte a sníte tolik dezertů, kolik budete chtít. Mašinková kavárna Golden Pacific Café nabízí mnoho různých druhů dortíků, že se vám z nich bude točit hlava, ani je všechny nezvládnete. Můžete si ale objednat i obědové menu s výběrem až pěti polévek a 10-15 hlavních jídel, nápojů a zmrzlinových pohárů.

Kouřící mašinka s vagónky plnými minidezertů vám vše přiveze až na váš stůl. Stolků s nádražím je na místě 9 a v intervalu 6–8 minut je obsluhuje 6–10 mašinek naložených 12 sladkostmi. Návštěvníci tu obvykle stráví přibližně 90 minut, za tuto dobu k vám doputuje přibližně 100 až 150 kousků. Tak co? Dáte si šlehačkový dezert, tiramisu, želé, ovocný kelímek, kokosovou kuličku, nebo jiný zákusek? Všechny snad nejde ani ochutnat.Dopřejte svým dětem zážitek nejen z dortíků, je to neodolatelné hlavně pro milovníky vláčků. Také je tu pro děti i dětský koutek.

Z důvodu vysoké obsazenosti termínů se doporučuje včasná rezervace, a to alespoň pět dní předem.

Myslím, že pokud jednou navštívíte, budete se znovu vracet.

Mašinková kavárna sídlí v Praze 5 – Jinonicích, Radlická 520/117.

Kavárna získala díky své originalitě ocenění Kavárna roku 2013.

foto: Zuzi Klinka

9 komentářů u „Mašinka vás obslouží“

 1. peta napsal:

  Myslím, že by se dal využít i nějaký slevový portál přes upozorňujeme a máte voucher se slevou – chce to pohlídat a co vím, tak s termínem se dá i domlouvat na pozdější dobu, než je platnost poukazu, jsou v tomto vstřícní.

 2. Rojak napsal:

  Tohle je zábava hlavně pro děti. Když jsme byli u nás u Ostravy v dinoparku, tak jsme se cestou zpět stavili v Orlové a tam je také jedna taková restaurace s takovouto obsluhou.

 3. vita1980 napsal:

  tak to vůbec nezní špatně, musím zkouknout na netu co nabízí za dobrůtku a za jakou cenu

 4. babicka11 napsal:

  S Terezkou jsme tam nebyli, hlavně proto, že má ještě svůj “jídelníček”, kdy prostě všechno nejí, dortíky taky ne…, ale rodinka o tom ví a navštíví prý později. Nikolka je starší a asi by se jí to taky líbilo. Rodiče o tom ví a určitě brzy navštíví. Asi pojedu s nimi.

 5. matylda napsal:

  Babičko11, byli jste tam s Terezkou ? 🙂

 6. blaju napsal:

  Možná by to nebylo špatné na malou oslavu narozenin pro pár dětí, o občerstvení je postaráno a hrací koutek je tam taky, maminy si dají kafíčko a pokecají.

 7. veruska napsal:

  Škoda, že to nemáme taky u nás. To by se vnučce líbilo! A mě taky.

 8. blaju napsal:

  Tak to vypadá velmi originálně a pro děti hodně zajímavě a určitě se nudit nebudou.Cenově je to také dostupné, tak proč to nezkusit, zase pro děti nový zážitek.

 9. bobalka napsal:

  jů to by se nám líbilo, je to originální nápad. Dám dále jako tip pro rodinku na výlet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *