Naše cestování pokračuje, tentokrát jedeme trochu výše a také jsme narazili místy na sníh, ale celou cestu nám svítilo krásně sluníčko, takže nám nebyla ani zima.
Trasa byla tentokrát bez cíle, zkrátka sednout a jet a na nějaké křižovatce se rozhodnout kam dál.Vlastně cíl byl, vrátit se zpět domů. Šumava má spoustu krásných míst a koutů, proto vám dnes přináším fota jen z místních krajinek, přesto stojí za to.
První zastávka byla na Modravě. Jestli vám to něco říká, tak máte správné tušení. V těchto místech se natáčela Policie Modrava. Je tu moc krásně. Dále pokračujeme na Srní. Zatím ještě není tolik turistický ruch a hlavně všední den, tak je tu opravdu klid. Děláme zastávku. Sluneční paprsky krásně osvítily Vydru. Voda je temná a přeskakuje přes balvany a ukrývá pod svojí hladinou menší kamínky. Pomyslím si, ty bys mohla vyprávět. A kdo ví, třeba nás bude provázet v našich vyprávěních z cest. Inu je čas se vydat dál. Budeme pokračovat dále, tentokrát směrem do Sušice. Sušicí jen projíždíme, je to nezvyk. Zatím jsme na cestách skoro nikoho nepotkali a teď takový ruch. Projíždíme okolo Rábí, dneska už moc času nemáme, ale jednou se sem pojedeme určitě podívat. V Horažďovicích jen malá zastávečka na doplnění nádrže a malou kávičku a přesun k domovu.
Výlet byl sice krátký, ale připadám si svěží a vám přikládám pár foteček z našeho cestování. Uvidíme kam nás příště kola dovedou.

 

5 komentářů u „Naše motorkářské výlety II.“

 1. Rojak napsal:

  Na Šumavu mám vzpomínky hlavně z vojny kde jsem byl v Sušici a potom na Lipno, kam jsme jezdili na prázdniny.

 2. babicka11 napsal:

  Chtělo by to zajet na Šumavu v době, kdy rostou houby, jsou tam krásné lesy. Určitě bychom se nevraceli s prázdnými košíky.

 3. babicka11 napsal:

  Na Sušici vzpomínám taky ještě s legrací – koupila jsem si tam fakt moc pěkný svetr – tenkrát to hrozně “letělo” – bílý svetr přes hlavu s velkým nápisem přes prsa MARLBORO. Když jsem se doma s tím pochlubila, manžel pronesl: no jo, máš pojmenovaný prsa Marl a boro – svetr byl potom hoooodně dlouho ve skříni a pak “šel” …. 🙂

 4. veruska napsal:

  Kdybych byla mladší, tak si koupím motorku a vyrážím na motorkářské srazy. Tak moc se mi to líbí, když je vidím.

 5. babicka11 napsal:

  Na motorce se mi vždycky líbilo jezdit, dokonce jsem si udělala i “papíry”, ale motorka je těžká. Radši jsem byla jako spolujezdec. V Sušici jsem byla taky, ale později a autem, když jsme jeli na dovolenou jen tak, kde skončíme, jsme nevěděli. No jo, mládí :-), dnes už bych to asi neabsolvovala…. Šumava je krásná krajina, taky jsme projížděli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *