Celé dopoledne tak nějak propršelo, ale odpoledne vykouklo trochu sluníčko. Tak přece nebudeme zahálet doma, alespoň na chvíli se musíme provětrat.

Nasedli jsme na našeho miláčka a pohledem na oblohu usoudili, že se nebudeme vzdalovat zase až tak daleko. Vybrali jsme to nejsvětlejší nebe a tím směrem se vydali. Tentokrát jsme navštívili Hoštice u Volyně. Vzhledem k tomu, že jsem již o nich psala v předešlém roce, můžete si článek přečíst zde.

Vjíždíme do vesničky a upoutá nás cedule: “parkování po celé vsi je zpoplatněno – 30,-Kč” – tak jelikož máme za cíl se podívat do muzea, tak se jen pousmějeme a jedeme dál….. Projedeme až na konec a už nás vítá cedule se známými tvářemi z trilogie Slunce, seno.

Parkoviště pro motorky je samostatné a zdarma. Nedaleko je stánek s občerstvením a velmi ochotnou paní, která nám nabízí možnost si u ní nechat přilby a v klidu si projít úsek. Což s radostí přivítáme, protože se můžeme věnovat i fotografování, ať z našeho výletu také něco máte  :).

Procházíme dál, areál není moc velký, ale pěkně upravený a některým citátům jsme se zasmáli.

No a někde jsme si připomněli různé scénky


Výlet se nám vydařil, nakonec jsme si dojeli ještě na klobásku do Strakonic, trochu nám vyhládlo  :).

5 komentářů u „Naše motorkářské výlety IX.“

 1. veruska napsal:

  Na hřbitově jsme se byli podívat u hrobu Michala Tučného. Má tam vytesaný kamenný klobouk.

 2. bobalka napsal:

  Taky jsem říkala, že bych to chtěla vidět. Slunce,seno………. mám moc ráda a tak by mě zajímalo, jestli bych to poznala v reálu. Vůbec nevím, že tam mají muzeum. 😀 Díky za obrázky.

  1. peta napsal:

   Muzeum je maličké a na konci vesnice, ale určitě byste vše poznala.

 3. veruska napsal:

  Také jsme tam byli. Ale jenom u baráku s jelenem, na hřbitově a před Škopkovic barákem. Pak už jsme museli frčet pryč. Škoda.

 4. babicka11 napsal:

  Pěkný, krásný, bezvadný … podívala jsem se alespoň takto … tiše závidím, tohle bych taky chtěla vidět!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

O magazínu

Od roku 2016  vám náš magazín dává tipy, kam jet na výlet s dětmi, kde strávit dovolenou s rodinou, a další, týkající se dovolené, výletů a zážitků. Každý rok přidáváme něco nového. Soutěže, úkoly...
Vytvořili jsem vaši fotogalerii i samostatnou rubriku pro vaše příspěvky.

V našich článcích najdete inspiraci kam vyrazit, co si koupit na cesty, na co nezapomenout, ale i jiné zajímavosti. Vaše zážitky a fotky z výletů a dovolených rádi zveřejníme v naší fotogalerii.

Vítejte, velká dovolená vás určitě čeká.

Zajímavé odkazy

Inspirace v článcích

Dovolená v Česku

Zajímavé odkazy