Dovolená v Chorvatsku patří k těm nejoblíbenějším. Chorvatsko z pohledu cestování není tak daleko, cenově vás taková dovolená nezruinuje, přitom si můžete užít sluníčka, moře i pláže. Ubytování v Chorvatsku záleží opět pouze na vašich preferencích.

Buď si něco seženete sami, případně využijete možností cestovních kanceláří. Volit můžete stan, bungalov, karavan, apartmán, penzion, hotel. Pokud ještě nemáte jasno, jak trávit letošní dovolenou, zkuste svou pozornost nasměrovat právě na Chorvatsko.

Dlouhodobá předpověď počasí v Chorvatsku

Dlouhodobá předpověď počasí v Chorvatsku vám může být skvělým vodítkem, až budete v zaměstnání hlásit, který termín dovolené vám nejvíce vyhovuje. V podstatě nemáte jak šlápnout vedle, protože v Chorvatsku je celé léto teplé a slunečné, pouze občas vytáhne drápky nějaký ten mráček, se kterého ukápne tak jednou týdně.

Právě tento den můžete namísto opalování se a dovádění u moře využít k prohlídce města, vesničky, historických částí či k nákupům nebo jiné zábavě. Ono opékat se dnes a denně na slunci není také zrovna ideální. Malá změna vždy přijde vhod.

Hlídací babička

Vezmete-li sebou na dovolenou v Chorvatsku děti i s babičkou, máte vystaráno. Babička bude ráda, že tráví čas s vnoučátky a vy můžete děti večer přenechat v její péči a užít si i noční život. Kavárny lákají k posezení, nechybí různé festivaly, živá hudba a mnoho další zábavy. Kdy jindy si užít jeden druhého a krapet té romantiky, když během pracovního roku to jde velmi těžko.

V Chorvatsku s dětmi

Ubytování vybírejte podle typu pláže. Aby se děti nenudily, je vhodné přihlédnout na různé vodní atrakce, tobogány, plážovou zábavu. Rovněž sledujte, zda ubytování není od pláže daleko. S dětmi je vhodnější a pohodlnější variantou hotel, kde nechybí bazén.

3 komentáře u „Odpočinková dovolená v Chorvatsku pro celou rodinu – vezměte babičku i děti“

 1. babicka11 napsal:

  Oni by se i postarali, ale já bych to už asi nezvládla … :-(.

 2. babicka11 napsal:

  Být mladší a zdravější, to by se to jezdilo ….dřív nebyly možnosti a peníze, teď jsou možnosti i peníze, jen to zdraví chybí :-(.

  1. Ra napsal:

   řekněte mladým 😀 O holky se staráte dost, aŤ se postarají o babičku a dědečka 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *