Rádi cestujete a objevuje zajímavá místa? Máme pro nás nové tipy kam na výlet.

Okolo nás existují skutečně tajemná místa, která jsou leckdy ukrytá před zraky lidí. Skrývají se v lesích, naučných stezkách, různých vesničkách nebo jsou i součástí měst. Taková místa mají své kouzlo a historii. Ovšem ne o všech se dozvíme z televize nebo časopisů.

Většinou taková místa nalézáme v naší blízkosti, aniž bychom o nich věděli. A přiznejme si, jakmile je objevíme, tak je doporučujeme ostatním. Není nic krásnějšího, než vyrazit do přírody s rodinou. Navíc nám zůstávají velmi krásné společné vzpomínky, které pak provází naše děti celý jejich život.Díky usilovné práci milovníků přírody a tajemných míst vznikly webové stránky, kde si můžeme vyhledat zajímavá místa, kam se vydat na výlet. Mohu říci, že jsem se nechala ihned unést nabídkou tipů na výlet a opravdu jsem o mnohých ani nevěděla. Nejkrásnější na tom je, že jsou zde popsaná místa a události, které Vás lákají je navštívit a pokochat se krajinou. Není ani divu, vždyť tipy na výlety sem vkládají lidé, kteří místa navštívili a mohou nám předat zkušenosti. Dozvíme se nejen historii místa, ale také jaký je přístup k němu, zdali se něco platí nebo je vstup zdarma. To hodně ocení rodiny s dětmi a mohou tak vytvořit nádherný plán, jak poznat okolní místa ve svém bydlišti.

Tipy na výlety oceníme určitě i na svých dovolených, kde máme jedinečnou šanci se podívat na místní přírodní úkazy. A na druhou stranu i my můžeme mít zkušenosti s různými naučnými stezkami nebo jen zkrátka s místy, které stojí za to je navštívit. Proč se o tento tip nepodělit?

Různé zkušenosti z výletů můžeme zaznamenat i na Facebookové stránce. Pojďme společně poznávat nejen okolí našich bydlišť, naší republiky, ale i v zahraničí se naleznou krásná místa.

Na webových stránkách www.tipykamnavylet.cz máme připraveného velkého pomocníka.

Ten pomocník je vlastně mapa, kde můžeme nalézt různé tipy kam na výlet.

Mapa-výletů
, je skutečně do detailů vypracovaná. Jen si najdeme místo, které chceme navštívit a dozvíme se po kliknutí na něj, kam se můžeme vydat a co zde očekávat.


Tím se dá krásně naplánovat výlet i s dětmi podle jejich věku a schopností, případně pro ně vymyslet další program.

A to je zase největší investice, kterou můžeme vložit do svých dětí – lásku k naší zemi, přírodě a zároveň vybudovat pěkné vztahy mezi sebou.

 

 

6 komentářů u „Skvělý tip kam se vydat na výlet“

 1. babicka11 napsal:

  Jestřebické pokličky, Kokořínsko ( ŽÁDNÉ VSTUPNÉ) –
  můžete nejen vidět, ale i vystoupat po strmých schodech až nahoru … taky jsem tam byla, a je krásný výhled do krajiny.

 2. Rojak napsal:

  http://www.tipykamnavylet.cz jsou super stránka, která vám poradí, kam se podívat, udělat si výlet a pomůže, když zrovna nevíte, kam si udělat výlet. Navíc vás udrží v obraze, kde se zrovna něco děje, nebo podniká.

 3. bobalka napsal:

  Super nápad, předám synům, aby měli inspiraci, kam s dětmi. Odkaz si uložím. díky za něj.

 4. matylda napsal:

  Zajímavý web, najde si tam každý něco 🙂

 5. veruska napsal:

  To je opravdu pěkně udělané, já si našla Čáslav. Tam jezdíme každou chvíli a nic o památkách ve městě nevím. Byla by to zábava, projít si město podle mapky a se všemi památkami se seznámit.

 6. babicka11 napsal:

  Koukla jsem, co je od nás nejblíž – Přírodní koupaliště Harasov (ŽÁDNÉ VSTUPNÉ) – škoda jen toho zdevastovaného hotelu – pamatuji, když byl ještě pěkný ….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 

O magazínu

Od roku 2016  vám náš magazín dává tipy, kam jet na výlet s dětmi, kde strávit dovolenou s rodinou, a další, týkající se dovolené, výletů a zážitků. Každý rok přidáváme něco nového. Soutěže, úkoly...
Vytvořili jsem vaši fotogalerii i samostatnou rubriku pro vaše příspěvky.

V našich článcích najdete inspiraci kam vyrazit, co si koupit na cesty, na co nezapomenout, ale i jiné zajímavosti. Vaše zážitky a fotky z výletů a dovolených rádi zveřejníme v naší fotogalerii.

Vítejte, velká dovolená vás určitě čeká.

Zajímavé odkazy

Inspirace v článcích

Dovolená v Česku

Zajímavé odkazy