Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Svatba v životě každého páru představuje významný okamžik. Bývá vysněná, osobitá, jedinečná a výjimečná. Odehrává se v kostele, na radnici nebo kdekoliv, kde sejdou snoubenci, oddávající a dva svědci. Toužíte po oddavkách na netradičním místě? Podívejte se s námi na pár originálních tipů, kde si vyměnit snubní prstýnky.

 

Zdroj: fotobanka

Možnostem se meze nekladou

Existuje tolik míst, kde se dá vstoupit do manželství. Důležité je přistoupit k výběru lokace s hlavou otevřenou. Pouvažujte o místech, která jste milovali jako děti, o výletech, kam jste jako pár vyrazili, o dobrodružstvích, která jste spolu zažili. Hledejte prostor, kde se cítíte dobře a který vás jako pár charakterizuje. Projděte si s námi pár nejoblíbenějších lokalit. V případě zahraničních destinací myslete i na pojištění, přece jen snubní prstýnky často představují významnější investici do společné budoucnosti.

Svatba na pláži

Písek se vám prosívá mezi prsty na nohou, svěží bríza si pohrává s lehounkými svatebními šaty a svatební pochod dokresluje jemné šumění vln. Také na vás jen z té představy dýchá dokonalá romantika?

Abyste si mohli vyměnit snubní prsteny na pláži, musíte se buď brát na pláži přehrady nebo rybníka, nebo vyrazit do zahraničí. V případě českých luhů a hájů stačí zařídit povolení a oddávajícího, pokud jde o uzavření sňatku v zahraničí, nezapomeňte si zjistit vše podstatné, aby vaše manželství bylo stvrzeno legálně.

Zdroj: fotobanka

Svatba na horách

Milujete s partnerem přírodu a horské túry? Využijte toho a vezměte se na oblíbené hoře. Romantický obřad stvrzení navléknutím snubního prstenu na partnerův levý prsteníček dokreslí nádherné výhledy do okolí, svěží vzduch a uchvacující příroda. Jen myslete na to, že prostředí musíte uzpůsobit svatební dress code jak svůj, tak hostů.

Svatba na poušti

Kolem vás nic než písek. Území, které na první pohled vypadá pustě, přesto však kypí životem. Jestliže vás láká symbolika spojená s pouští, vyberte si hlavně vhodnou část roku a denní dobu. Určitě nechcete, abyste se během obřadu upekli. Za pouštní krajinou nemusíte vyjíždět do zahraničí, několik minipouští na vás čeká i v Čechách – například u Malolánska na Pardubicku nebo v Polabí u Píst.

Pár dalších tipů

Existují různé druhy svateb a je jen na vás, kterou zvolíte. Vzít se můžete na statku, v parku, v hotelovém lobby, při seskoku padákem nebo v mořských hlubinách při potápění. Při romantických plánech však buďte i praktičtí – myslete na své hosty a na to, aby uzavřený sňatek byl platný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *