Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Hledáte místo pro odpočinek i pěší turistiku? Zároveň si chcete dopřát kulturní zážitek a zajít na dobrou večeři? V tom případě vítejte v Mariánských Lázních. Co vás tu čeká? Pečlivě upravené parky, lázeňské kolonády, architektura a neodolatelná příroda.

Zahrajte si golf!

Navštivte golfové hřiště Royal Golf Club Mariánské Lázně. Přístupné 9 – jamkové hřiště nabízí svoje služby pro veřejnost, zejména pro začátečníky. Hřiště Chip&Putt můžou vyzkoušet naprostí amatéři, kteří si chtějí vyzkoušet golf v praxi. Pokud přijede do Mariánek za tímto sportem, můžete vyzkoušet místní golfové pobyty.

 

Jedno z nejkrásnějších míst na Chebsku „Kladská“

 

Téměř neporušená příroda je lákadlem pro všechny turisty. Vydat se na průzkum hlubokým lesem lze pěšky i na kole. Celá oblast Slavkovského lesa spadá do CHKO a nabízí široké spektrum flóry a fauny. Skvělou alternativou výletu je naučná stezka Kladská, která nabízí informační tabule a odpočívadla s lavičkami. Na jednotlivých tabulích se můžete dočíst o přírodních zajímavostech, nacházejících se ve vašem okolí.

Největší dominantou počátku stezky je smrk obecný – zlatý. Zaujme vás svým bohatým větvením, které sahá až k zemi. Dále vás čekají dřevěné lávky, pískové cesty a příroda, jakou neznáte.

Nezapomeňte také navštívit romantické vodní plochy a rašeliniště nedaleko loveckého zámečku.
Mariánské lázně nabízí pro každého jedince nezapomenutelné zážitky. Velmi oblíbené jsou lázně pro své wellness pobyty. Během pobytu můžete absolvovat lázeňské procedury, jako jsou koupele, masáže, obklady a cvičení. Wellness pobyt můžete přizpůsobit podle svého aktuálního zdravotního stavu a potřeb.

 

3 komentáře u „Tipy na zajímavá místa v Mariánských lázních“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *