Hledáte místo pro odpočinek i pěší turistiku? Zároveň si chcete dopřát kulturní zážitek a zajít na dobrou večeři? V tom případě vítejte v Mariánských Lázních. Co vás tu čeká? Pečlivě upravené parky, lázeňské kolonády, architektura a neodolatelná příroda.

Zahrajte si golf!

Navštivte golfové hřiště Royal Golf Club Mariánské Lázně. Přístupné 9 – jamkové hřiště nabízí svoje služby pro veřejnost, zejména pro začátečníky. Hřiště Chip&Putt můžou vyzkoušet naprostí amatéři, kteří si chtějí vyzkoušet golf v praxi. Pokud přijede do Mariánek za tímto sportem, můžete vyzkoušet místní golfové pobyty.

 

Jedno z nejkrásnějších míst na Chebsku „Kladská“

 

Téměř neporušená příroda je lákadlem pro všechny turisty. Vydat se na průzkum hlubokým lesem lze pěšky i na kole. Celá oblast Slavkovského lesa spadá do CHKO a nabízí široké spektrum flóry a fauny. Skvělou alternativou výletu je naučná stezka Kladská, která nabízí informační tabule a odpočívadla s lavičkami. Na jednotlivých tabulích se můžete dočíst o přírodních zajímavostech, nacházejících se ve vašem okolí.

Největší dominantou počátku stezky je smrk obecný – zlatý. Zaujme vás svým bohatým větvením, které sahá až k zemi. Dále vás čekají dřevěné lávky, pískové cesty a příroda, jakou neznáte.

Nezapomeňte také navštívit romantické vodní plochy a rašeliniště nedaleko loveckého zámečku.
Mariánské lázně nabízí pro každého jedince nezapomenutelné zážitky. Velmi oblíbené jsou lázně pro své wellness pobyty. Během pobytu můžete absolvovat lázeňské procedury, jako jsou koupele, masáže, obklady a cvičení. Wellness pobyt můžete přizpůsobit podle svého aktuálního zdravotního stavu a potřeb.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 

O magazínu

Od roku 2016  vám náš magazín dává tipy, kam jet na výlet s dětmi, kde strávit dovolenou s rodinou, a další, týkající se dovolené, výletů a zážitků. Každý rok přidáváme něco nového. Soutěže, úkoly...
Vytvořili jsem vaši fotogalerii i samostatnou rubriku pro vaše příspěvky.

V našich článcích najdete inspiraci kam vyrazit, co si koupit na cesty, na co nezapomenout, ale i jiné zajímavosti. Vaše zážitky a fotky z výletů a dovolených rádi zveřejníme v naší fotogalerii.

Vítejte, velká dovolená vás určitě čeká.

Zajímavé odkazy

Inspirace v článcích

Dovolená v Česku

Zajímavé odkazy