Podívám se z okna a to se mi snad zdá, určitě ještě spím.

Sníh přikryl naše auto a zakryl cestičky a záhonky. Ach jo, zima přichází v realitě. Moc jí ráda nemám, ale co se dá dělat, přečkat se toto období také musí.
O co víc mě děsí to, že příští měsíc jsou už Vánoce.

Sice už nějaké dárky jsou nakoupené, ale znáte to, člověk se ještě kouká po něčem, co by udělalo radost nebo přineslo užitek.
Nedávno jsem viděla video, jak si děti hrály s nafukovacím létajícím talířem. Docela mě to nadchlo. Tak jsem si řekla proč to dětem nepořídit, mají rády hru míčem a také máme doma takový ten malý plastový létající talíř.

Tohle by se jim určitě líbilo.
Neváhala jsem a objednala jsem si ho. Přišel, když naštěstí nikdo nebyl doma. Tak to jsem zvědavá, je to malý balíček, ale to na videu vypadalo úplně jinak. Tajně doufám, že jsem nenaletěla na nějakou reklamu.
Sotva jsem otevřela pytlíček, tak jsem se musela smát, roztáhl se mi do velkého kola, opravdu bude mít v průměru těch 90 cm, jak píší. Ještě je tu trubička pro nafouknutí. To bych nebyla já, abych to hned nezkusila. Takže jsem ho úspěšně nafoukla a musím říct, že kombinace barev vynikla ještě více, než když byl složený.

Drátěný rám je potažený plastem, takže drží krásně tvar a je lehounký i pro menší děti. Tak jsem si ho hned vyzkoušela. Točila jsem ho na prstu, různě vyhazovala, no ještě že mě neviděli sousedi. I když kdo ví, třeba by se přidali. Samotné se mi to líbilo, ale už je nejvyšší čas létající talíř schovat.
Opět jsem ho bez problémů složila do malého balíčku. Je to fajn, protože se dá snadno dát do tašky, když se pak jde někam na výlet.
Kdybyste ho chtěli pořídit i vy pro své děti nebo vnoučata, tak ho najdete pod názvem Hover Ufo.

A jestli nejste zrovna nadšenci pro takové hračky, tak mám ještě jeden tip, který určitě potěší a ještě splní účel.
Našla jsem nabídku na dětské čepice ve tvaru zvířátek. Čepičky jsou pletené a podšité fleecem, takže se nemusíte obávat, že by snad byly z kousavé vlny. A samozřejmě výborně odvádí pot.
Skvělá zpráva pro rodiče, když vidí své dětičky, jak běhají v zimě bez čepic.
Tuto čepičku nebudou chtít sundat ani doma. Umí totiž oživit zvířátko. Dolní část obsahuje balónek, a když ho stisknou, tak se určité části zvířátka začnou hýbat. Zvedají tlapky, kočička vrtí ocasem, zkrátka je to celkem vtipné.

A co víc si přát.
Dítě má čepici na hlavě, se kterou si hraje, a vy můžete být v klidu, že ji v mrazu nesundá. Takže vlastně účelový dárek ke spokojenosti obou stran.

 

16 komentářů u „Vánoční dárky nejen pro děti“

 1. Rojak napsal:

  Nedávno jsme se honili za dárky a hle, už je únor. Neuvěřitelné jak ten čas letí

  1. babicka11 napsal:

   No a za chvíli budeme přemýšlet o dárku, aby naše nejbližší nepokakal beránek :-).

 2. bobalka napsal:

  Hurá, létající talíře jsou doma, pěkně schované ve skříni a snad pod stromečkem holkám udělají radost. Super vánoční soutěž. Až rozbalí, tak vyfotím.

 3. matylda napsal:

  Létající talíř bych já musela pořídit až na léto, dcera s vnukem nají malý byt 🙂 Zase to bude stavebnice a nějaké auto 🙂

 4. bobalka napsal:

  Pořád přemýšlím o těch létajících talířích, věřím, že by se vnoučátkům určitě líbily. To video je inspirující Jak se dostanu k nějakým penízkům, asi objednám.

 5. veruska napsal:

  Tak jsem se nejdříve zeptala mladých, jestli chtějí pro Lucinku čepičku a snacha říkala, že mají čepiček zásobu.
  Že já se ptala!

  1. babicka11 napsal:

   přesně! kdo se moc ptá, moc se dozví 🙂

  2. babicka11 napsal:

   Přesně moje situace, taky jsem se zeptala …., no, fakt je, že čepic není nikdy dost, ale holky jich mají opravdu hodně. Skoro pokaždé přijedou s jinou na hlavě….

 6. babicka11 napsal:

  Dcera se ještě nevyjádřila, jakou by chtěla, tak to musím popohnat – aby i jí se líbila, ale co kdybych ji vyhrála? hihi – no, uvidíme, ještě se poptám. Nevím, třeba to ještě udělám jako překvapení. 🙂

 7. devilscat napsal:

  létající ufo vypadá zajímavě, jen u nás by se asi neužilo, zatím 🙂 a čepičky jsou hodně zajímavé, co lidi nevymyslí… 🙂

 8. bobalka napsal:

  To ufo mě opravdu zaujalo, vypadá to jako super zábava a ještě se při tom děti vylítají, Jak dlouho platí ten promo kod, abych ho neprošvihla. Uvažuji, že bych ho koupila vnoučatům.

 9. babicka11 napsal:

  Mě se líbí ta modrá, protože stříhá ušima, ale pro holku by byla lepší snad ta růžová, nemohu se rozhodnout 🙂 …. pěkné jsou ale všechny.
  UFO je hlavně někam na hřiště, v pokoji by asi lítalo všechno :-).

  1. peta napsal:

   Létající talíř se dá použít i doma, však i doma jsme si přes zimu hráli s nafukovacím míčem…. je super

  2. babicka11 napsal:

   jjo, s nafukovacím míčem si tu pinkáme taky 🙂 a je u toho dost legrace.

  3. veruska napsal:

   Mě se líbí ta hnědá. Mává pacičkama. Já ji ještě neobjednala, musím se zeptat snachy, jestli by chtěla hnědou pro Lucinku.

 10. veruska napsal:

  Ty čepice jsou nádherné! Jdu zrovna jednu objednat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 

O magazínu

Od roku 2016  vám náš magazín dává tipy, kam jet na výlet s dětmi, kde strávit dovolenou s rodinou, a další, týkající se dovolené, výletů a zážitků. Každý rok přidáváme něco nového. Soutěže, úkoly...
Vytvořili jsem vaši fotogalerii i samostatnou rubriku pro vaše příspěvky.

V našich článcích najdete inspiraci kam vyrazit, co si koupit na cesty, na co nezapomenout, ale i jiné zajímavosti. Vaše zážitky a fotky z výletů a dovolených rádi zveřejníme v naší fotogalerii.

Vítejte, velká dovolená vás určitě čeká.

Zajímavé odkazy

Inspirace v článcích

Dovolená v Česku

Zajímavé odkazy