Rusko je největší stát světa a skutečně nám toho může hodně nabídnout ze své bohaté kultury.

Ovšem vycestování do této země je podmíněno vízem a to je pro mnohé obdivovatele stopkou. Představa, že budou muset trávit čas na úřadech, sepisovat žádosti a zařizovat další potřebné věci, je natolik odradí, že raději zvolí jinou destinaci.

Získat vízum do Ruska nemusí být tak složité

V podstatě prvním krokem, abychom dostali ruské vízum, je samozřejmě cestovní pas, který musí mít platnost ještě nejméně 6 měsíců po návratu z Ruska domů. Dokonce je dobré se podívat nejen na datum platnosti, ale i na jeho stránky. Je totiž nutné, aby například turistické vízum mělo volné dvě strany pasu pro případné záznamy.

Dalším krokem je takzvaný zvací dopis od ruského partnera. Bez tohoto dokumentu se zkrátka nikdo na ruské krásy nepodívá. Musí mít určitou formu, která bude potvrzena ruskou cizineckou policií. Samozřejmě, že pokud cestujeme služebně, tak se o to postará konkrétní firma. V případě turistického víza to nabízí i některé hotely jako součást rezervace.

Každá pomoc je dobrá

Pokud nevíte jak získat tento zvací dopis, můžete o vízum do Ruska požádat přes internet společnost Partnercis, která vám ráda poradí s kompletními doklady. Navíc není nad to, mít všechny informace o potřebných dokumentech, které budou rozhodující pro bezproblémový let, pobyt i návrat domů. Do Ruské federace se vydávají různá víza – turistické, služební, studijní, pracovní a další. Každé musí mít trochu jiné parametry a nejlepší je, když se celá tato papírová formalita vloží do pověřených rukou. Ušetříte tím čas a zároveň i peníze.

Nevzdávejte to, vízum nesmí být překážkou v cestě

Ruská země je velmi zajímavá svojí architekturou, uměním i kulturou. Nikde jinde nic takového neuvidíte. Příroda je na některých místech přímo skvostem a zachovává si svoji nedotčenou krásu. Setkáte se zde s přátelskými lidmi a především velmi pohostinnými. Cesta do Ruska ve vás zanechá velmi příjemné vzpomínky a zážitky, které skutečně nikde jinde nenaleznete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *