Hodila by se vám nějaká ta koruna navíc? Provětrejte všechny skříně, šuplíky, garáž i půdu a dejte stranou všechny zachovalé, ale pro vás už nepotřebné věci. Ty všechny můžete zpeněžit.
Nezdá se to, ale během života nashromáždíme pěknou řádku věcí. Obzvláště pokud domácnost sdílíme s dětmi. Ty vyrůstají z oblečení, obuvi, sportovních potřeb a bez povšimnutí se naráz ocitá i ta kupa hraček, jež nás svého času vyšla na hotové jmění.

Hračky na prodej

Zrovna před několika dny jsem třídila hračky mé třináctileté dcery. Jako malá holčička sbírala figurky pet shop. Svého času jsme jí je tu a tam kupovali po zhruba devadesáti korunách za kus. Za dobu své sběratelské vášně, která se jí držela po dobu několika let, jich nasbírala 120! Ve svých „petschopácích“, jak se jim po česku říká, tak má přes deset tisíc korun! I plyšáků měla dost.

Zbavte se nepotřebných věcí

Pod posteli jsem pak narazila na krabici se dvanácti panenkami typu Monster high. Cena jedné se v hračkářstvích pohybuje okolo tisícovky, což dohromady dělá 12 tisíc. A takhle to, jak jsem se dozvěděla, od ostatních maminek, vypadá ve většině domácností. A zdaleka nejde jen o hračky. Proč toho tedy nevyužít a neotevřít si takový vlastní rodinný e-shop? Je evidentní, že prodejem nepotřebných věcí si skutečně můžete vydělat nemalý peníz. Plnou cenu za zboží z druhé rukly sice nezískáte, ale víte, co se říká? Nemusí pršet, jen když kape.

Využijte služeb inzerce zdarma

A jak dráhu rodinnéhoprodejce zahájit? S tím vlastním e-shopem to samozřejmě byla nadsázka. Prodávat ale můžete přes e-shop již zavedený. Ideálně e-shop, jehož specializací je inzerce zdarma. Jeden z největších najdete například na stránkách BIGinzerce.cz zprostředkovávající nákup a prodej všeho druhu.

Prodávejte na BIGinzerce.cz

BIGinzerce.cz je velmi dobře zásobený internetový bazar. Prodávat a nakupovat na něm může prakticky kdokoliv. Prodávanou věc stačí vyfotografovat, popsat, udat jeho cenu a takovýto inzerát vložit do příslušné kategorie (jako například fotobazar či sportovní bazar). Vložení inzerátu je zdarma, něco málo si zaplatíte jen za tzv topování inzerátu formou SMS zpráv. A pak už vám nezbyde nic jiného než čekat na kupce. Nebojte, on se nějaký najde.

Jeden komentář u “Vydělejte si prodejem nepotřebných věcí na ty potřebné”

  1. babicka11 napsal:

    To je dobrý nápad, zrovna tuhle jsme se s dětmi bavili, co k Ježíšku. Hračky prý ani ne, že je nemají už kam dávat, mají jich doma dost a dost. Už odnesli hodně plyšáků po doktorech pro ostatní děti, zrovna tak hodně figurek z Kinder vajíček. O oblečení ani nemluvím, vozí to k nám v pytlích na půdu, že by se jednou mohlo hodit, no nevím, dám tip, kde to mohou všechno prodat….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 

O magazínu

Od roku 2016  vám náš magazín dává tipy, kam jet na výlet s dětmi, kde strávit dovolenou s rodinou, a další, týkající se dovolené, výletů a zážitků. Každý rok přidáváme něco nového. Soutěže, úkoly...
Vytvořili jsem vaši fotogalerii i samostatnou rubriku pro vaše příspěvky.

V našich článcích najdete inspiraci kam vyrazit, co si koupit na cesty, na co nezapomenout, ale i jiné zajímavosti. Vaše zážitky a fotky z výletů a dovolených rádi zveřejníme v naší fotogalerii.

Vítejte, velká dovolená vás určitě čeká.

Zajímavé odkazy

Inspirace v článcích

Dovolená v Česku

Zajímavé odkazy