Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Dnes šla Terezka po dovolené opět do školky. Po návratu z Řecka si rodiče ještě dopřáli týden dovolené doma.

Do Řecka na ostrov Samos letěli letadlem a měli obavy, co na to čtyřleté dítě. Bylo to poprvé, kdy Terezka letěla, ale letadla už předem viděla, když se s ní jeli rodiče podívat na letiště do Prahy. Moc se jí líbil start, kdy ji tah zatlačil do sedačky a smála se tomu. Přistání také proběhlo v pořádku a pak se už jeli ubytovat do hotelu. O jídlo se starat nemuseli, měli zájezd s all inclusive.

U moře to bylo fajn, i když moře prý mohlo být teplejší, ale i tak si ho užili dostatečně a vody v bazénu u hotelu také.  Počasí měli nádherné. O to horší to bylo s návratem domů, tady takové teplo nebylo.

Ještě museli dvacet minut kroužit přímo nad námi a viděli i svůj domov. Letiště bylo přeplněné a tak to měli i s vyhlídkovým letem :-).

Zájezd se všem moc líbil a Terezka mi pořád ukazuje, kde byli. Mám totiž od nich magnetku ostrova na lednici, zrovna tak, jak od Nikolky magnetku westernového městečka :-).

Od té doby si ke svým oblíbeným autobusům a autům přidala letadélka. Už má čtyři :-).

10 komentářů u „Zájezd na ostrov Samos“

 1. lgku napsal:

  Jóó, u moře je fajn, ležet na pláži, jako vyvržený vorvaň, to mě baví, je to pro mě relax, rádi jezdíme do Řecka, letos jedeme na Zakyntos, Terezka se pěkně šklebí, ale sluší jí to.

 2. babicka11 napsal:

  V Řecku se jim líbilo, tak si to letos zopakují. Vybrali si Rhodos a Terezka už počítá měsíce :-)…..

 3. matylda napsal:

  Tak má Terezka nové zážitky? K autům, traktorům přibyla i letadla. kdo ví, co z holčičky jednou vyroste, třeba bude řídit kosmickou loď 🙂

  1. babicka11 napsal:

   Tak to bychom taky rádi všichni věděli, čím jednou bude :-). Zatím má záliby jako kluk, i když se taky cítí jako holčička – když jsme jí říkali, že se má nechat ostříhat, tak prý ne ne, že má cop jak princezna Elza :-).

 4. babicka11 napsal:

  Sbírka letadel se Terezce pěkně rozšíří, až dostane dárky od Ježíška…., stíhačku, malá kovová, vrtulník a taky letadlo se zvukem startování a letu …

 5. bobalka napsal:

  Šikulka Terezka, moc jí to sluší.

 6. babicka11 napsal:

  Když si tak prohlížím ty fotky od moře, jak ráda bych tam jela taky s holkami, ale bohužel to zdraví nedovoluje. Dcera říkala, že tam viděla taky paní s holí, musela jí ale ještě jedna pomáhat, hlavně z vody. Byla spíš středem pozornosti …ale co, asi jí to nevadilo ..

 7. babicka11 napsal:

  Od té doby, co letěla letadlem, tak k autobusům a autíčkům přibyla ještě „sbírka“ letadel. Prostě si jedno vezme, dá ruku nahoru a „letí“, projde celý byt a pomalu „přistane“ – a zase „proč“ – proč má letadla křídla? kolik se tam vejde lidí? a proč se řidiči říká pilot? …..

 8. babicka11 napsal:

  jjo, moc se jí to líbilo, zabrala lehátko a rodiče na zemi :-).

 9. veruska napsal:

  Terezka vypadá na fotce náramně spokojeně. Žádné trauma z letadla. Je větší hrdinka než já. Já totiž nikdy neletěla a ani se na to nechystám. Bojim, bojim…..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *