Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Jestli si právě lámete hlavu nad tím, kam na letošní dovolenou, abyste se mohli cítit relativně bezpečně a nemuseli nic moc řešit – jednoduše jeďte do Chorvatska.

I když jste tam už byli, velmi pravděpodobně jste nenavštívili všechny zdejší ostrovy. Chorvatsko 2017 Vám i poněkolikáté nabízí jistotu čisté mořské vody, krásnou přírodu, příjemné lidi a pohodu.

Dovolenou 2017 můžete mít ve vlastní režii a za dobré peníze

Nespornou výhodou Chorvatska je dostupnost autem a s tím související svoboda pohybu a relativní bezpečí v tom, že když se někde nebudete cítit dobře, můžete s tím snadno a rychle něco udělat.  Zároveň máte na dosah ruky čerstvé ovoce a zeleninu, stejně jako ryby a další mořské plody.  Každý si tady najde, to co mu chutná, i když zrovna nejste milovníkem mořských pokrmů a nesmíme zapomenout také na výtečné víno. Spolehnout se také můžete na stálé počasí.

Chorvatsko nevyžaduje žádnou speciální přípravu

V Chorvatsku si také nemusíte dělat žádné velké starosti s jazykovou bariérou a kulturními rozdíly. Chorvaté si turistů velmi váží a na některých místech si často vystačíte i s češtinou. Velmi výhodné a příjemné je také ubytování v soukromých apartmánech. Dobrodružné prázdniny 2017 tak mohou začít.

Nevšední prázdniny v Chorvatsku získáte návštěvou těchto míst

Vis – je ostrov s třemi mořskými jeskyněmi, z nichž nejznámější je označována jako Modrá. Tento ostrov byl 45 let ve vojenské izolaci, což na přírodě nezanechalo žádné nežádoucí následky. Vis je velmi atmosférickým místem.

Mljet – patří k nejzelenějším ostrovům Chorvatska. Není tedy divu, že část ostrova je přímo národním parkem, ve kterém však můžete jen tak relaxovat, jezdit na kole nebo koupat v mořských jezerech. Druhou část ostrova pokrývají písečné pláže.

Lastovo – méně navštěvovaný ostrov, nabízí téměř nedotčenou přírodní krásu Chorvatska. To je také důvodem, že je tento ostrov součástí „parku přírody“. Uvidíte zde krásné zátoky a načerpáte spoustu energie z okolní přírody. Určitě nezapomeňte ochutnat také zdejší pokrmy.

Susak – je písečnou oázou. Přístupové cesty najdete pouze v písečné podobě, proto je jeho dostupnost z pevniny tak trochu adrenalinovým zážitkem. Zaručujeme, že letní dovolená na tomto ostrově ve vás dlouho zůstane.

Všechny tyto zmíněné ostrovy Vám spolehlivě ukáží zatím nepoznanou tvář Chorvatska.