Tuto neděli 23. dubna se ráno ukázalo jako hezký den. Terezka zajásala, neboť se opět chystala na běžecký závod :-). Konal se dnes dopoledne kousek od Prahy, a protože se chtěl děda také podívat, tak se pro něho zastavili. Byl to běh opět na 100 m a zúčastnilo se ho přes 70 dětí. Docela hodně mrňousků i těch větších dětí. Terezka měla číslo 37.

Počasí se ale zhoršilo, asi jsme to ráno přechválili. V dobu startu začal padat sníh a krupky, silný vítr. Kdo měl kapuci, hned si ji dal na hlavu. Terezce se takové počasí vůbec nelíbí, ale nedala se. Jak je vidět z fotografie, všechny děti to braly vážně :-). Běžela statečně a doběhla jako dvanáctá. V její kategorii běželo 40 dětí a to myslím, že je docela dobrý výkon.

Vůbec jí nemrzelo, že nemá medaili :-), naopak jí bylo líto potom malého chlapečka, který byl pořád první, a když už byl pomalu v cíli, tak místo, aby běžel pořád rovně do cíle, se rozběhl k mamince, a i když ho posílala do cíle, nakonec skončil jako třetí. Byla to sice smůla, ale rodiče se rozesmáli.

Byl to pro ni opět zážitek, který, jak říkala, bude zítra vyprávět ve školce.

Škoda, že se nezúčastní takové akce Nikolka, ta umí běhat opravdu rychle a taky je už starší. Ale nebaví ji to. Raději jezdí do zoologické zahrady, má moc ráda zvířátka.

4 komentáře u „23. dubna – Terezky druhý závod“

 1. babicka11 napsal:

  Teď tu holky “cvičí” skoky do dálky…, děda k tomu dělá “hlásnou troubu”, tak mají zas jiné povyražení … a “trhají” rekordy. Co když se někde naskytne nějaká soutěž ve skocích? Budou mít průpravu :-).

 2. vita1980 napsal:

  jako malý jsem taky běhával nějaké závody na Vyšehradě, ale jsou to jen matné vzpomínky

 3. veruska napsal:

  Máte moc hezkou vnučku a šikovnou.
  Všechny děti jsou odvážlivci, běžet v takové zimě.

  1. babicka11 napsal:

   Terezka závody tenkrát “odskákala” jen rýmou, ale stejně nebyla tři dny ve školce. Moc ji to ale nevadilo, většinou byla u nás a tady se jí líbí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *