Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Wellness pobyt = relaxace – cesta za zdravím a pohoda.

Chystáte se oslavit výročí, využít volný víkend, nebo strávit a zažít nevšední zážitek s vaší partnerkou?
Máme pro vás tip, který splní vše, co očekáváte od nadstardantních služeb, luxusního ubytování a kompletníha zajištění pobytu pro dva.

Welness centrum Augustiánský dům v centru lázeňského města Luhačovice

Wellness hotel Augustiánský dům v Luhačovicích poskytuje vše, co potřebujete pro splnění vašeho záměru. Tradiční lázeňský dům v centru Luhačovic s historií od roku 1904 prošel kompletní rekonstrukcí, která měla jediný cíl. Luxusní ubytování s odpovídajícím zajištěním všech navazujících služeb pro ubytované hosty.

Augustiánský dům nabízí svým hostům ubytování v dobově vybavených dvoulůžkových pokojích.Pro náročné klienty jsou připraveny dva luxusní apartmány.

Apartmán Leoše Janáčka s terasou a výhledem na Luhačovice.
Elegantně vybavený Augustiánský apartmán v podkroví hotelu. Stravování v stylové restaraci Symfonie s výběrem mezinárodní i regionální kuchyně uvítají ti, kteří si chtějí vychutnat nadstandartní gastronomii.

Hotel je skvěle vybaven a připraven pro firemní zákazníky. Konferenční sál s kapacitou 50 míst je možné využít pro firemní školení, oslavy výroční a další firemní akce.  Technické vybavení se přizpůsobí jakýmkoliv požadavkům pro vaše prezentace.

Pro klidné chvíle a relaxaci můžete navštívit a odpočinout v Zahradě 6 smyslů, která je součástí areálu wellness hotelu. 6 smyslů vás provede celou zahradou.
Wellness hotel Augustiánský dům nabízí i dárkové poukazy, vhodné jako dárek ke kulatému výročí, na svatební cestu.

Chcete zažít víc?
Stačí jediné. Objednat si například Augustiánský týdenní pobyt v hotelu a nechat hýčkat sebe a svoji partnerku profesionálním týmem, které se postará o vše ostatní.

6 komentářů u „Augustiánský dům – luxusní wellness hotel v Luhačovicích“

 1. bobalka napsal:

  Vypadá to romanticky, tam už se ale určitě nedostanu. Je to nad můj finanční rozpočet.

 2. veruska napsal:

  Když wellness, tak někde blíž a za nižší ceny.

  1. Ra napsal:

   kde? nevím, která lokalita je pro Vás zajímavější.
   Kdokoliv může napsat článek za x bodů a tam všem doporučit to, co má ověřené

 3. lgku napsal:

  Podle fota by tam bylo určitě nádherně, ale ty ceny nejsou zrovna moc příznivé, já vím, člověk holt musí trochu připlatit za komfort.

 4. babicka11 napsal:

  Luhačovice jsme navštívili, když jsme se byli podívat za známými, co tam byli v lázních. Krásné město, které jsme prošli křížem krážem. Neškodilo by zajet tam znovu. Ale necháme to na příští léto :-).

  1. babicka11 napsal:

   Známí tam opět letos pojedou, tak se za nimi možná vypravíme, jen aby to nebylo nad moje síly :-(.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *