Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Chtěla bych se s vámi podělit o krásný poznatek z navštívení jedné herny v Praze. Hledali jsme, kde by se mohla naše vnučka do sytosti vydovádět a my si přitom odpočinuli. Naším cílem se stala herna Brumbambule v Praze, kam jsme v neděli vyrazili.

brumbambule-3Bylo tam opravdu hodně lidí, jak dětí, tak i dospělých a hlavně veselého smíchu. Vnučka byla naprosto spokojená a samostatná a vyřádila se tam tak, že sama po třech hodinách prohlásila, že už chce domů, že jí to stačí :-). My jsme si mezitím vypili v klidu kávu, ale je tam i jiné občerstvení, proto si neberte jídlo sebou. Herna vám nabídne např. párek v rohlíku, pizzu, toasty, studené i teplé nápoje, pivo i víno. Nechybí ani Wi-fi připojení.

brumbambule-1Musím podotknout, že uvnitř děti i dospělí musí mít na nohou ponožky a oblečení bez kovových a ostrých ozdob – kvůli bezpečnosti.
Nechte doma i své hračky, mohly by se tam ztratit a věcí na hraní je tam opravdu dost.
Najdete tam dětský koutek pro nejmenší, dětské hřiště, trampolíny, prolézací zóny, bazének s plastovými míčky, skluzavky pro menší i větší děti.Určitě se najde mnoho příležitostí k navštívení Brumbambule, například oslavy narozenin, nebo jako dárek za vysvědčení. Dětské párty nebo oslavu minimálně pro čtyři děti si také můžete objednat předem. Není problém si nechat zajistit obloženou mísu, klauna, malování obličejů a hlavně nemůže chybět ani velký dort za cenu 650-.
Herna se nachází v Praze 9, Kolbenově 9a.
Co se týče vstupného, tak dospělí neplatí nic, dítě do 1 roku + doprovod také zdarma. Dítě 1-2 roky 139,- a dítě 3-15 let 189,-. Můžete také využít slevu 10% ze vstupného, když si účast rezervujete v mobilní aplikaci.
Pokud tuto hernu navštívíte se svými dětmi, nebudete litovat. Děti budou nadšené a šťastné, jako ta naše.
babička

6 komentářů u „Brumbambule“

 1. babicka11 napsal:

  Do Brumbambule jezdí s Terezkou často, nemají to daleko a program je zajištěný. Myslím, že Nikolka tam ještě nebyla.

 2. pskrob napsal:

  já byl s vnučkou v Ostravě ve Funpark Žirafa, Bylo to tam pěkné, vnučka se tam pořádně vyřádila

 3. blaju napsal:

  Když jsme šli do Ikei tak syn chtěl pokaždé do té jejich herny zase to bylo něco jiného a líbilo se mu tam.

 4. veruska napsal:

  U nás nic takového není, ale máme cukrárnu, kde je v jednom rohu koberec, kolem síť a na koberci skluzavka a hračky pro děti. Když hlídám vnučku a chci si dát kafíčko, tak se tam naše Lucinka na chvíli zabaví. Je to fajn.

  1. babicka11 napsal:

   U nás nedávno taky otevřeli novou cukrárnu, přímo v naší ulici, tak to nemám daleko. Mimo dortíků a asi 20 druhů zmrzlin také je na zahradě velká trampolína a skluzavka. V létě otevřená, v zimě jde zastřešit. V létě chodím s Nikolkou, ta zmrzlinu miluje a skákat taky, tak jsme tam i 2x v týdnu. Terezka na zmrzku říká, že je hodně studená a nechce, někdy si vybere dort. Je tu ještě další cukrárna, taky s koutkem pro děti, tam zas mají úplně jiné dorty a belgickou čokoládu :-).

 5. babicka11 napsal:

  Rodiče tam s dcerkou byli již podruhé, je to určitě pro ni lepší, než ji brát sebou do hypermarketu, jak se to v dnešní době často vidí. Pro mě to bylo taky fajn, mohla jsem si v klidu sednout, dát si něco „na zub“ 🙂 a jen pozorovat to dění okolo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *