Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Říkáte si, že si vystačíte se svým starým kolem? Co když vás ale pozveme na kolo trochu jinak. Pojďte si jej vychutnat ve skutečně horském terénu.

Celoodpružené kolo, dres na kolo, cyklistické kraťasy s polstrováním a rukavice. Samozřejmě cyklistická helma. A jede se. Vyrazte se seznámit s partou nadšenců do singltreků. MTB kempy, tedy kempy horských kol, pořádají lidé, kteří stojí nejen za e-shopem Singletrek.cz, ale též za skvělými trasami pro MTB, které vybudovali na různých místech republiky.

Když na horském kole, tak ve správném terénu

Kolo je mezi Čechy stále populárnějším. Pokud si kupujete horské kolo, často si zvolíte i hodně kvalitní celoodpružené kolo, avšak pak nevyužijete všechny jeho možnosti ve správném terénu. Jestliže přemýšlíte, jak strávit letošní dovolenou v Česku či na Moravě, nebo kam vyrazit na zajímavý výlet, podívejte se na kurzy a kempy MTB. Pořadatelem je parta lidí ze Singltrek.cz.

V nabídce najdete jednodenní i víkendové kurzy pro dospělé i děti. Dětem je k dispozici i příměstský tábor. Celoodpružené kolo si máte možnost půjčit na místě, nebo přijet na vlastním. Samozřejmostí je cyklistické oblečení, rukavice na kolo a další potřebná bezpečnostní výbava.

Mimochodem, víte, že při jízdě v terénu je vhodné chránit nejen hlavu, ale též páteř?

V e-shopu Singltrek.cz nabízí speciální batoh PRISM s chráničem páteře. Tento batoh na kolo, který byl vyvinutý ve Francii, nabízí i další benefity. Jeho velikost roste podle toho, jak potřebujete. K základní části batohu totiž můžete velice jednoduše, pomocí pevných zipů, připevňovat další díly. Z malého baťůžku na odpolední vyjížďku tak uděláte snadno batoh na víkendový i delší výlet. Batoh PRISM – to jsou vlastně tři batohy v jednom. A využijete je i v zimě při skialpinistických aktivitách či na snowboardu.

A kam se vydat na singltrek trasy?

Až 60 kilometrů stezek pro začátečníky, rodiny s dětmi i pro pokročilé jezdce vybudovala firma v Novém Městě pod Smrkem. Není to však zdaleka jediná trasa. Další tratě, to jsou Singltrek Česká Lípa, Singltrek Benecko, Flourtrail Lipno a Singltrek Podhůra. Přijďte se seznámit s technikou jízdy na horských kolech a pak si třeba všechny trasy vyzkoušejte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *