Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Pandemie koronaviru překvapila svět v prvních měsících letošního roku a již během března obrátila život v mnoha zemích vzhůru nohama.

Dočasně vzaly za své nejrůznější svobody, na něž jsme si během dlouhých let bezstarostnosti zvykli a naučili se je považovat za naprostou samozřejmost. Tvrdá opatření, jež spolu s koronavirem vtrhla do našich životů, přišla nečekaně a většinu světové populace zcela zaskočila. A po letním rozvolnění a znovuotevření hranic se stále více mluví o tom, že společně s podzimem přichází i druhá vlna epidemie, před níž mnozí odborníci varovali již před několika měsíci.

Plánujete lyžařskou dovolenou nebo výlet na adventní trhy? Pojištění do zahraničí vám pomůže vyhnout se nesnázím

Přes obavy z cestování mnozí občané České republiky i dalších zemí vyrazili na letní dovolenou do ciziny. Při volbě bezpečné lokality a dodržování všech hygienických pravidel i lokálních opatření se určitě nejednalo o nepromyšlený hazard.

Čísla jasně ukazují, že mnoho zahraničních destinací bylo během prázdnin výrazně méně zasaženo než tuzemsko. A vzhledem k aktuálnímu vývoji lze předpokládat, že tomu tak bude i v nejbližších týdnech či dokonce měsících.

Kam vyrazit a jak byste se tedy měli na cestu připravit?

Oblíbenými destinacemi jsou v zimě sousední země, případně vzdálenější lokality, kde se nabízí možnost lyžování či zajímavých kulturních akcí.

Samozřejmě je třeba počítat s různými opatřeními a předem si zjistit, jaká je aktuální situace. A naprostým základem by rozhodně mělo být pojištění do zahraničí.

Některé pojišťovny dokonce nabízejí i cestovní pojištění koronavirus, jež dokáže minimalizovat škody, které vzniknou v případě, kdy kvůli restrikcím dojde k nejrůznějším nepříjemnostem.
Zejména u s větším předstihem naplánované lyžařské dovolené v Alpách nebo jiných horách v zahraničí se taková volba vyplatí.

Pojištění na cesty se vyplatí i těm, kdo míří na adventní trhy do Německa či Rakouska. I v tomto případě se mohou v současnosti vyskytnout problémy, navíc i na jednodenním výletě snadno dojde k nehodě nebo jiné pojistné události.

Jaké pojištění na cesty vybrat?

Cestovní pojištění online od Top-Pojištění.cz je pro vás ideální volbou, pokud si vážíte svého času a navíc si chcete počínat zodpovědně a minimalizovat kontakt s cizími lidmi. Při hledání toho pravého pomůže cestovní pojištění srovnání, v němž jednoduše zjistíte, které pojištění je pro vás nejlepší. Více informací najdete na webu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *