Obraťte se na firmu HappyFoto a rozhodně nebudete litovat.

Mnohým nemá cenu moc dlouho představovat tuto firmu, která je spojená již řádku let s fotografiemi. Mnozí ji máme v živé paměti, kdy ještě fungovaly pouhé negativy, a na vyvolání fotek jsme si museli chvíli počkat.

Pokrok jde kupředu v každé oblasti a to bylo výzvou i pro firmu HappyFoto, která viděla vždy zákazníka na prvním místě. Díky jejich usilovné práci, v roce 2005 byla vytištěna první fotokniha, která měla neskutečný ohlas. Také se stala nejžádanějším produktem na trhu. Ani se nedivím.Fotokniha může být nejen praktickým dárkem, ale také úžasně zaznamenanou vzpomínkou z dovolené, prázdnin, výletů nebo sbírkou květin, přírodních úkazů apod. V podstatě záleží, co je pro Vás natolik cenné a důležité, aby to zůstalo uchováno třeba i stovku let.

Máte příležitost vytvořit si svoji knihu a nemusíte být spisovatel

Dokonce to není ani složité. Budete potřebovat fotografie, které můžete fotit jak fotoaparátem, tak mobilním telefonem nebo tabletem. A to stejně všichni děláme, když jedeme za nějakým dobrodružstvím.
Poté si na webových stránkách HappyFoto stáhnete prográmky, bez kterých by to nešlo. Výhodou je, že můžete fotoknihu tvořit přímo z mobilu, budete potřebovat pouhou instalaci aplikace HappyFoto-MOBILE a dále již budete postupovat podle návodu. Ke tvorbě knihy nepotřebujete ani připojení na internet, takže se nemusíte obávat o svá data. Připojení k internetu nebo wifi síti potřebujete pouze na počátku, kvůli prográmku a samozřejmě na konci, kdy svoji práci budete potřebovat objednat a očekávat ji v tištěné podobě.
Nebo si ji můžete vytvořit přímo na Vašem počítači, pokud si stáhnete program HF Designer. Postup bude opět jednoduchý, přesně podle návodu.

Jakou fotoknihu si vybrat?

Zde je výběrů skutečně několik a tak bude třeba se rozmyslet, proč jsme se rozhodli vytvořit fotoknihu a co v ní chceme mít zaznamenáno. Vybrat si můžete vazbu, desky, velikost nebo i počet stran, také pokud bude chtít tvořit fotoknihu s textem, tak máte k dispozici různé druhy písma.
Podstatný výběr je asi v tom, zda zvolíme pro naše moderní fotoalbum lepenou nebo plochou lepenou vazbu.

 


Lepená vazba
– tu uvítáte při tvoření většího počtu stránek Vašich fotografií s texty. Fotografie se tisknou digitálně na kvalitní papír a celá fotokniha je zpracována tak, že knižní blok vnitřních listů je vlepený do desek. Vypadá přesně tak, jako byste si ji právě zakoupili v knihkupectví.


Plochá lepená vazba
– je jmenuje deLUXE a je skutečně luxusním produktem. Získá si Vaše srdce ihned na počátku, jak ji vezmete do ruky. Fotografie se totiž tisknou na značkový fotopapír a ten se slepuje k sobě zadními stranami. Ovšem, když ji otevřete, tak neexistuje žádný rušivý přehyb u hřbetu. Otevře se celistvá nádherná plochá stránka. Můžete jen nasávat atmosféru detailu. Klidně ji můžete přejet rukou a dotýkat se skvělých fotozáznamů. Technologie vyvolání fotochemickou cestou je nesmrtelná. Povrch fotopapíru je opatřen vrstvou zabraňující ulpívání otisků prstů. Takže vlastně držíte nejen vzpomínku a památku na vydařený výlet, ale vlastně rodinný poklad.

 

Fotokniha je skvělý dárek

 

Co mohu slíbit, tak to určitě nebude jen tak nějaká kniha, která se založí do knihovny a možná jednou se na ní někdo podívá. To je něco víc. Pokud vytvoříte fotoknihu s dětmi a věnujete ji prarodičům, tak se může stát, že až přijedete na návštěvu, tak na lavičce a okolo ní uvidíte hlouček babiček. Hned nepřemýšlejte o tom, že se zde točí nějaké další pokračování Slunce, seno…., že zrovna si pan Troška vyhlédl Vaše bydliště. To totiž může způsobit Váš dárek. Fotokniha plná šťastných výrazů dětí je doslova k nezaplacení a s tím se bude chlubit každá maminka. Funguje to i opačně, pokud máte ještě fotografie Vašich dětí, tak jim můžete vytvořit takovou knihu života. Rozhodně se bude předávat z generace na generaci a nejednou zůstane oko suché.

Navštivte stránky https://www.happyfoto.cz, kde naleznete podrobnější informace, slevy, akce, ceny nebo možnosti a sami uvidíte, že fotokniha může být skvělý dárek nejen pro Vaše nejbližší.

 

 

5 komentářů u „Chcete překvapit Vaše nejbližší originálním dárkem?“

 1. bobalka napsal:

  Fotoknihu bych chtěla objednat na narozeniny.Pár foteček už pro ně mám.

 2. Rojak napsal:

  Fotoknihy vyrábí manželka sama doma. Co se mi ale líbí jsou kalendáře, které se dají udělat z vašich fotografií.

 3. babicka11 napsal:

  Fotokniha je pěkná věc, ale já mám plné album fotek s 200 fotkami holek a myslím, že mi to takhle stačí….

 4. bobalka napsal:

  Mě se to také moc líbí a v budoucnu o ní uvažuji.

 5. veruska napsal:

  Fotoknihu jsme dostali od našich mladých předloni k Vánocům. Snacha ji objednala s fotkami naší Lucinky a byly to fotky od jejího narození. Časti si ji prohlížím.
  Loni nechala snacha udělat už menší knížečku a řekla bych, že to bohatě stačí, když jsou tam fotky za jeden rok.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 

O magazínu

Od roku 2016  vám náš magazín dává tipy, kam jet na výlet s dětmi, kde strávit dovolenou s rodinou, a další, týkající se dovolené, výletů a zážitků. Každý rok přidáváme něco nového. Soutěže, úkoly...
Vytvořili jsem vaši fotogalerii i samostatnou rubriku pro vaše příspěvky.

V našich článcích najdete inspiraci kam vyrazit, co si koupit na cesty, na co nezapomenout, ale i jiné zajímavosti. Vaše zážitky a fotky z výletů a dovolených rádi zveřejníme v naší fotogalerii.

Vítejte, velká dovolená vás určitě čeká.

Zajímavé odkazy

Inspirace v článcích

Dovolená v Česku

Zajímavé odkazy