Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Pokud venku teploty dosahují svých rekordů, lidé začínají přemýšlet, kde se osvěží.

Když člověku kape neustále pot z čela, kde se jen trochu zchladit? Odpovědí je slovenská Tatralandia, která však není přístupná jen během parného, horkého léta, ale také po zbytek roku. Jedná se o největší vodní areál zábavy a relaxace nejen na Slovensku, ale také v celé střední Evropě. Už jste ho navštívili a zapsali si tak do svého deníku vzpomínek další zážitek?

Zatímco dospělí touží po odpočinku, děti touží po hromadě zážitků. Oběma skupinám se dostane toho, po čem touží, když vyrazí do zmiňovaného aquaparku Tatralandia, který leží v krásné scenérii hor při severním břehu přehrady Liptovské Mary zhruba dva kilometry od Liptovského Mikuláše. Je snadno dostupný ze všech hlavních dopravních tahů, nabízí výhled na Západní, Vysoké i Nízké Tatry. Pobyt zde bude tak opravdu zážitkem.

Pro děti i rodiče

Jak již bylo zmíněno, Tatralandia nabízí něco pro rodiče i pro děti. Zatímco děti budou řádit na osmadvaceti tobogánech, které se v celém aquaparku nachází, rodiče mohou navštívit zdejší Wellness Paradise, kde budou moct podstoupit masáže, koupele, zábaly či jiné relaxační procedury.

Nachází se zde jedenáct bazénů s termální vodou nebo s vodou průzračnou a ohřívanou, z toho tři jsou kryté. Odpočinku se dočkáte i v saunovém světě Tatra-Therm-Vital, kde je komplex šestnácti parných, vodních a masážních saun.

Oblíbenou atrakcí slovenské Tatralandie je také krytý tropický komplex, který je nazván Ostrov pirátů z Karibiku, kde je připraven Hawai Bar.

Stravte zde déle než jeden den

Tatralandia na Slovensku je rozhodně rájem pro kohokoli, kdo miluje vodu. Stravte zde proto více než jen jeden jediný den. O ubytování poblíž Tatralandie není nouze, nabízí se například ubytování v prázdninové dědince Holiday Village Tatralandia. S ubytováním vám však může pomoct cestovní kancelář DCK Rekrea Ostrava.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *