Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Život plyne jako voda a je třeba si ho užívat plnými doušky.

Není to tak dlouho, co nám děti odešly z domova a nám zůstal prostor pro plnění našich snů a koníčků.

Mezi ně patří i cestování. Prvním rokem jsme zůstali u nás v České republice a poznávali krásy naší země. Bylo to něco nádherného, jako bychom prožívali druhé líbánky. Objevovali jsme místa, o kterých se moc nemluví, a radovali se z každého nového dne na našich cestách. Pořídili jsme spousty fotografií, které zachycovaly naše společné zážitky. Byla to nejkrásnější dovolená za celý život. Rádi jsme se vraceli k prohlížení záznamů a nejednou jsme se zasmáli nebo zasnili. Co bylo důležité, že jsme společně strávili čas, který náš život rozhodně obohatil.

Zjistili jsme, že ale chceme něco víc. Proč nevyzkoušet nějakou exotickou dovolenou

Tak víme, co rozhodně nechceme. Nějakou masovou dovolenou na pláži a po obchodech. Chceme něco víc. Zkoumat místa, která obohatí náš život. Na co budeme zase rádi a dlouho vzpomínat. Jenomže celý život jsme necestovali, a tak nemáme se zahraničními zájezdy žádnou zkušenost. Přesto nás ta myšlenka tak nadchla, že touha rozhodla za nás.

Začali jsme hledat na internetu nějaké informace, až jsme objevili webové stránky CK Monoï.

Nabídka nás přímo uchvátila

Představte si, že tvoří pro své zákazníky exotické dovolené na míru. To byla výzva. Domluvili jsme si termín schůzky a čím dříve, tím lépe. Alespoň se budeme mít na co těšit.

Cestovní kancelář Monoï působí na českém trhu přes 20 let a připravuje řadu zájezdů na míru, takže ji hned tak nic nepřekvapí. Za to jsme opravdu vděční, protože její individuální přístup k nám jako jedincům byl naprosto profesionálním. Zpočátku jsme se totiž vůbec nemohli dohodnout, kam bychom chtěli jet. A hlavně, jak jsme nikde necestovali, tak bychom nejraději byli na všech místech. A to je zase nemyslitelné.

Ještě, že zde mají tak profesionální přístup a trpělivost. Společně jsme si popovídali o tom, co očekáváme, jaké máme zájmy, co by se nám líbilo, a najednou se začala ta naše cestička rýsovat. K naší spokojenosti nám skutečně vytvořili zájezd na míru.

Cestovní kancelář zajišťuje komplexní služby zahrnující letenky, vízové formality, pojištění a pobyt na místě. Dokonce zařídí půjčení auta, průvodce, vstupy a další služby. Zkrátka se nemusíte o nic starat, jelikož se svěřujete do rukou odborníků, kteří porozuměli takovým jedincům, jako jsme my. Pro které je poznávání skrytých krás přírody a tajemství místní komunity přednější než hledání drahých suvenýrů v obchodních centrech.

Ten nejdražší suvenýr bude uchovaný v našem srdci, společně strávené chvilky protkané dobrodružstvím.

 Toužíte také prožít dovolenou trochu jinak

Dopřejte si luxusní dovolenou, která obohatí Váš život. Můžete snadno a hravě odhalit skutečnou tvář cizí země a na chvíli se stát cestovatelem. Vypravit se na hory, projít údolí, kde to vypadá, že se zastavil čas. Při tom všem se MONOI postará o Vaše maximální pohodlí při cestování i ubytování.

My rozhodně služby této cestovní kanceláře opět využijeme, dovolená totiž neměla chybu, byla přesně taková, jakou jsme si ji naplánovali.

4 komentáře u „Dovolená podle našich představ“

 1. Rojak napsal:

  Mně stačí cestování po naší matičce vlasti a někde kde se ani nedomluvím, tak tam nemusím. Stačí se mi podívat na pěkný dokumentární film a mám zážitek také.

 2. bobalka napsal:

  Já bych určitě věděla, kam bych se chtěla podívat, ale manžel na to moc není a já už nemám nohy na nějaké toulání. I když by se mi to určitě líbilo.

 3. veruska napsal:

  Kdyby ta dovolená „na míru“ byla vytvořena v určité mojí možné cenové relaci, tak proč ne.
  Nesměla bych si tam toho moc přát.

 4. babicka11 napsal:

  Tato cestovní kancelář mi nic neříká, neznám ji. Zájezd „udělaný“ na míru by se mi taky líbil. Dám tip dětem, určitě to taky neznají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *