Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Jižní Morava je klenotem historických památek. Zároveň si v této oblasti přijdou na své i milovníci vína. Vinné révě se na tomto místě skutečně daří, a tak není divu, že je zde poměrně dost velké množství vinných sklípků.

Jen kousek od Uherského Hradiště

V každé oblasti existuje nějaká brána, která otevírá vstup do určitého krajinného úseku. Právě Buchlovice jsou jednou z bran do Chřibů, s možností velkého výběru turistických stezek a cyklotras. Již jen to stojí za úvahu vytvořit si poblíž zázemí a výchozí bod k výletům za poznáváním nejen historických památek, ale zároveň lesů s přírodními útvary, které skutečně stojí za zhlédnutí. Buchlovice proslavil především hrad Buchlov nebo další historická památka, kterou je zámek Buchlovice s udržovaným zámeckým parkem. To ale rozhodně není všechno, co se nám nabízí.

Zázemí je velmi důležité

Penzion Na náměstí Buchlovice, který se nachází na náměstí, je skutečně dobrou volbou každému, kdo do těchto končin zavítá. K dispozici je jeden apartmán a 5 dalších pokojů. Ubytování v historickém stylu poskytuje klidnou, velmi příjemnou atmosféru a zároveň je vhodné pro rodinnou dovolenou nebo jedince, kteří navštíví tuto oblast a hledají klidné a pohodlné ubytování na Slovácku.

Zarezervovat si lze:

  • Dvoupokojový apartmán, jehož součástí je obývací pokoj, vybavená kuchyňka s lednicí, nádobím, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Nechybí ani televize a možnost připojení na Wi-Fi síť. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení. Ideální ubytování v selském stylu je svojí velikostí vhodné pro rodiny s dětmi.
  • Ostatní pokoje jsou vybaveny podobně jako apartmán, pohodlné postele, prostory k sezení a vlastní sociální zařízení. Opět nechybí základní kuchyňské vybavení, televize a internetové připojení.

Penzion nabízí ještě další možnosti

Ubytování v Penzionu Na náměstí poskytuje ještě poměrně dost velké venkovní prostory s možností příjemného posezení a odpočinku například po náročném výletu. Penzion Na náměstí Buchlovice vlastní vinný sklípek, který je součástí penzionu. Vzhledem k tomu, že se objekt nachází ve vinařské oblasti, tak místní sklípek slouží nejen k posezení u dobrého moravského vína z místních vinic, ale je vhodný k různým oslavám nebo akcím.

Díky tomu, že se penzion nachází na náměstí, je blízko do obchodů, restaurací a dalších místních obchůdků, tudíž se všechno potřebné nalezne v blízkosti ubytování

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *