Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Spát v prachových peřinách a kochat se krásnou historií se určitě nepoštěstí každému a tak je ubytování na zámku velkým lákadlem.

Odpočinek je důležitý a tak si člověk může alespoň jednou do roka dopřát dovolenou nebo nějaký luxusní wellness pobyt. Pokud ovšem ještě člověk netuší, kam by se měl vydat, možná přijde vhod tip na ubytování na zámku, což je jistě nevšední zážitek nejen pro dospělé, ale také pro děti.

Ubytování na zámku Potštejn

Ve východních Čechách v oblasti kolem Pardubic leží krásný zámek Potštejn. Jde o nádherný zámek, který byl postaven hrabětem Janem Ludvíkem Harbuval Chamaré v roce 1749, a který určitě stojí za shlédnutí. Doslova jako v pohádce se bude návštěvník cítit nejen při jeho prohlídce, ale může si splnit svůj dětský sen.

Víkendový pobyt na zámku Potštejn totiž splněným snem je.

Ubytování na zámku Potštejn nabízí opravdu neskutečný zážitek, kde na každého dýchne trocha historie. Zámecké pokoje jsou pro hosty připraveny tak, aby splnil jejich očekávání. I když jsou v zámeckém stylu, jsou přitom moderní a komfortní.

Každý takový zámecký pokoj má svůj styl a hostům se vždy velmi zamlouvaly hlavně krásné barokní postele, které jsou opravdu jako z pohádky. Součástí zámku je vyhlášená cukrárna, což ocení zejména děti. Pro ty je navíc připravena nejen klasická prohlídka zámku, ale i mnoho jiných zajímavých atrakcí. Například Pohádkov je expozice vhodná pro děti již od 1 roku.

Pobyt na zámku s dětmi se bude jistě všem zamlouvat. Navíc je tu také krásný zámecký park, kde skvostem je Růžová zahrada. Co to je? Přijďte se podívat!

Víkendový pobyt na zámku Zbiroh

Uprostřed malebné krajiny Křivoklátského lesa se nachází zámek Zbiroh, který svým vybavením a prostředím láká dospělé i děti.

Zámek Zbiroh nabízí netradiční, ale pohádkové ubytování na zámku. Pobyt na zámku s dětmi si užijí doslova všichni členové rodiny. Romantika, přírodní park, venkovní bazén i zámek jako z pohádky. Tohle všechno v sobě ukrývá tajemný zámek Zbiroh, který má pro každého něco.

V areálu si můžete zahrát minigolf, kulečník, šipky a nechybí ani stolní tenis. Zajistit lze i vyjížďky na koních a 3 km vzdálený rybník je ideálním místem pro milovníky rybaření.

Ubytování na zámku nemusí být je sen

Romantické duše, ale nejen ty, se budou mít určitě na co těšit, protože strávit noc na zámku se nepodaří každý den. Určitě jde také o splněný dětský sen, který je v tomto směru splněn na jedničku, takže neváhat a zažít.

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *