Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Pokud byste nevěděli, kam s dětmi na celodenní výlet, vyzkoušejte Fajnpark u Chlumce na Cidlinou.

Chlumec se nachází zhruba 30 km od Hradce Králové. Naši dostali tip do největšího zábavního parku ve východních Čechách, tak vyjeli už v 9 hod. ráno a asi za hodinu a půl stanuli u pokladny Fajn parku.
Po zaplacení vstupu již nikde za žádné atrakce neplatili, ani za jízdu autíčky, vláčkem mohli jet třeba pětkrát. Terezka měla možnost zažít hodně zajímavých atrakcí, které jsou tam opravdu originální.

Tak například nikde neuvidíte tolik obřího hmyzu, dinosaury se zvuky a pohyby, obří skluzavky, vodní a vzduchová děla, trampolínové centrum Hopsálkov s největší skákací venkovní plochou, pěší Safari Zvířátkov, autíčkovou dráhu pro děti od 5 ti let a další pro starší děti, zažijete chůzi po Měsíci i lukostřelbu v INDIÁNOVĚ.

Terezka vyzkoušela úplně všechno, nejvíc se jí líbil skákací polštář, skákání na gumě, ale i největší dinosaurus Tyranosaurus Rex nebo lanová dráha.

Mezitím se mohla projet vláčkem, jedna jízda kolem Dinopralesu trvala devět minut a po odpočinutí se vrhala zas na jízdu autíčkem, čtyřkolkou, traktůrkem po třech různých okruzích. Řídila dobře a ráda si vše vyzkoušela i vícekrát. Na oběd si mohli zajít do nové restaurace, nebo využít stánků s občerstvením.

Vůbec se jí nechtělo domů a to už bylo šest hodin večer. Když jí rodiče řekli, že budou za chvíli zavírat, tak prohlásila, že je tu ještě hodně lidí a na parkovišti hodně aut :-)….

Nejen jí, ale i rodičům se tam líbilo, tak si to za 14 dní zopakují. Terezka byla nadšená a šťastná, a to bylo to hlavní.

3 komentáře u „FAJNPARK – zábavní park plný originálních atrakcí“

  1. babicka11 napsal:

    Tak naši se tam vypravili už podruhé. Terezka byla opět nadšená. Bylo opravdu vedro a lidí plno. Přesto si to náležitě užila. Cestou domů si odpočinula, usnula asi na hodinu v autě. Doma ji únava přešla :-).

  2. babicka11 napsal:

    To určitě, i Vy byste se mohla vyskákat na trampolíně – je obrovská :-).

  3. veruska napsal:

    To musím říct našim, aby tam vzali Lucinku. A babičku by mohli vzít taky, co?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *