Františkovy lázně jsou známé specializací na léčbu neplodnosti a na léčení srdečních chorob

Ve Františkových lázních má léčba gynekologických problémů dlouhodobou tradici.
Místní lidé mají opravdu srdce na dlani a tohle malebné lázeňské město si vás okamžitě získá, zejména toho, kdo se vydá do lázní s onemocněním srdce a cév.

Přímo v historickém centru Františkových lázní nabízí luxusní ubytování lázeňský dům Erika. Zde se můžete nechat hýčkat a rozmazlovat.

Nedaleko kolonády v blízkosti dvou největších městských parků se nachází  Spa & Kur Hotel Praha nabízející příjemné zázemí.

V okolí lázní můžete najít dvě romantické vyhlídkové věže, samotné město vás bude lákat k pořádné prohlídce – je typické a známé svým šachovnicovým půdorysem a řadou empírových i klasicistních budov.

Vzdušnou čarou jen 11 kilometrů od města stojí zámek Starý Hrožnatov. Za zmínku stojí i výlet ke dřevěné Kapli u Lub.

Prohlédněte si nabídku dalších lázeňských, spa a wellness víkendových pobytů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 

O magazínu

Od roku 2016  vám náš magazín dává tipy, kam jet na výlet s dětmi, kde strávit dovolenou s rodinou, a další, týkající se dovolené, výletů a zážitků. Každý rok přidáváme něco nového. Soutěže, úkoly...
Vytvořili jsem vaši fotogalerii i samostatnou rubriku pro vaše příspěvky.

V našich článcích najdete inspiraci kam vyrazit, co si koupit na cesty, na co nezapomenout, ale i jiné zajímavosti. Vaše zážitky a fotky z výletů a dovolených rádi zveřejníme v naší fotogalerii.

Vítejte, velká dovolená vás určitě čeká.

Zajímavé odkazy

Inspirace v článcích

Dovolená v Česku

Zajímavé odkazy