Terezka ráda běhá a taky ráda soutěží. Po kom to dítě asi je, že? 🙂 Již vloni se zúčastnila dvou závodů a v jednom získala třetí místo. Bylo to v Líbeznicích a v Praze. Letos byla opět vyhlášena soutěž v běhu pro předškolní dívky. Terezka se těšila a taky na závody jela s tím, aby prý byla první. Dívek ale bylo na startu hodně.

V Líbeznicích se jí moc nevedlo, skončila jako pátá a uronila i slzičku, že se neumístila na předních místech. Nebyla ale sama, co to „těžce“ nesla, skoro všechny děti to obrečely.

Zato v Praze se jí zadařilo a byla na svoje třetí místo pyšná. Na druhé místo jí chyběly 3 vteřiny. Z 19 dětí třetí místo je krásné místo. Dostala diplom, balíček sladkostí a hlavně medaili, se kterou se přijela pochlubit. Je docela šikovná, třeba skok do dálky z místa zvládne 1,10 m, skoro tak, jak je vysoká. Říkala, že bude závodit i příští rok, jen to nebude běh na 100m, ale na 200m. Tak uvidíme, jak se jí to povede. V každém případě jí budeme držet palce. 🙂

 

 

2 komentáře u „Jarní běh Ďáblickým hájem“

  1. babicka11 napsal:

    Zatím ji to baví, verusko, ráda skáče přes provázek – kdyby se zamotala, tak se nic neděje. Skáče dost vysoko a i do dálky z místa jí to jde. :-). Nikolka skáče taky, ale soutěžit nikde nechce.

  2. veruska napsal:

    Tak to je opravdu šikovná. Třeba z ní bude jednou sportovkyně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 

O magazínu

Od roku 2016  vám náš magazín dává tipy, kam jet na výlet s dětmi, kde strávit dovolenou s rodinou, a další, týkající se dovolené, výletů a zážitků. Každý rok přidáváme něco nového. Soutěže, úkoly...
Vytvořili jsem vaši fotogalerii i samostatnou rubriku pro vaše příspěvky.

V našich článcích najdete inspiraci kam vyrazit, co si koupit na cesty, na co nezapomenout, ale i jiné zajímavosti. Vaše zážitky a fotky z výletů a dovolených rádi zveřejníme v naší fotogalerii.

Vítejte, velká dovolená vás určitě čeká.

Zajímavé odkazy

Inspirace v článcích

Dovolená v Česku

Zajímavé odkazy