Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Chystáte se na dovolenou?

V dnešní době máme spoustu možností, kam jet na dovolenou. K moři, na hory, do přírody nebo jen na nějaký poznávající zájezd. Přesto v naší republice existuje mnoho hezkých míst, kterým mnozí z nás dají přednost. I taková dovolená přináší krásné zážitky a vzpomínky. Stačí si najít vhodné ubytování někde v chatách nebo penzionech.

Leta jsme jezdili s rodinou na dovolenou do jižních Čech, kousek od Třeboně k rybníku Staňkov

Na tuto dobu velmi ráda vzpomínám. Ubytovat jsme se mohli v kempu, nebo si pronajmout chatičku, která nabízela daleko větší soukromí. Okolní příroda zde byla velmi krásná a tak jsme si ji řádně užívali. Zkrátka něco takového ve městě nemáme možnost zažít.

Raději jsme měli ubytování v chatce, kde byla vybavená kuchyňka a to nám dávalo možnost si připravit jídlo kdykoliv jsme chtěli nebo měli hlad. Zkrátka soukromí je soukromí. Včetně sociálního zařízení a sprchy. Je to určité pohodlí a s malými dětmi jsme to dokázali ocenit.

V kempu je to sice také super, ale člověk musí počítat se společnými prostory k užívání

To docela omezuje nejen v soukromí, ale také občas člověk vzdá čekací dobu a hledá jinou variantu, jak situaci řešit. Na druhou stranu kempy mají dostatek vybavení pro děti, aby jim zpříjemnily pobyt. Hřiště, různé atrakce nebo i programy. Dospělí zase mohou vybírat z mnoha stánků s širokou nabídkou občerstvení a zábavných her, suvenýrů, ale i potravin.

Pro nás byla hezká dovolená na samotě, kde jsme bydleli na chatě. A když nám bylo náhodou smutno po lidech nebo jsme potřebovali něco na rychlo koupit, tak jsme si udělali procházku do kempu.

Je v podstatě jedno, kam si naplánujete dovolenou nebo kde ji strávíte, důležité je, abyste si ji pořádně užili, odpočinuli jste si a nabrali sílu do dalších pracovních dní. Tak hezkou dovolenou.

3 komentáře u „Je lepší dovolená na chatě nebo v kempu?“

  1. babicka11 napsal:

    Taková chata, co je na obrázku – to bych brala hned, večer slyšet kuňkat žáby ….člověk by měl aspoň na týden někam vypadnout ….

  2. veruska napsal:

    V kempu jsme byli často pod stanem, to když byli kluci školou povinní. Teď už bych spíš jela na tu chatu.

  3. babicka11 napsal:

    Kemp je dobrý, ale soukromá chata s velkou zahradou je lepší – když mám posoudit … Byla jsem na obojím a líbilo se nakonec všude.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *