Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Naordinujte sami sobě pobyt v některých z kouzelných lázeňských měst, kde kromě kolonád najdete mnohem více, co stojí za vidění.

Ať už vás sužují zdravotní potíže, nebo jen toužíte po troše odpočinku, nabízí vám lázeňská města v malebném karlovarském kraji ideální zázemí, kde nabrat síly a nechat se hýčkat.

Lázně Karlovy Vary

Lázně Karlovy Vary patří mezi nejstarší a nejznámější lázeňská města u nás. Relaxační pobyt v lázních se specializuje především na nemoci trávicího ústrojí a poruchy látkové výměny. Můžete sem ale zavítat i v rámci rekreace a dopřát si péči, kterou si zasloužíte.

Město Karlovy Vary samo o sobě doslova vybízí k prohlídce, patří mezi nejkrásnější architektonické skvosty u nás.
Patříte-li mezi příznivce golfu, určitě využijte možnost zahrát si na proslulém golfovém hřišti, po kterém kráčel sám anglický král Edward VII. Za přírodními vývěry pramenů můžete vyrazit do lesů knížete Klemense W. Metternicha, užijete si krásnou procházku.

Ubytovat se můžete přímo v lázeňském centru Karlových Varů

Skvělé ubytování v těsné blízkosti dvou karlovarských kolonád s minerálními prameny najdete v krásné historické budově sanatoria Kriváň. Jen dvě minuty chůze vás budou dělit od mlýnské kolonády, sadová kolonáda se přitom nachází hned naproti hlavnímu vchodu. Nad Vřídelní kolonádou se nachází lázeňský hotel Morava, který si díky své poloze zachovává klidnou atmosféru a z pokoje vám nabídne dech beroucí výhled.

Klasikou, a tím, co váš pobyt v Karlových Varech povýší na exkluzivní lázeňský pobyt je ubytování v Grandhotelu Pupp.

Svůj lázeňský pobyt můžete zpestřit výletem po okolí Karlových Varů, které vám rozhodně má co nabídnout. Pohled z výšky se vám naskytne, vyjedete-li lanovkou Diana na stejnojmennou rozhlednu, odkud se můžete projít k dalším vyhlídkám. Za návštěvu rozhodně stojí i hrad Loket obtáčející řeku Ohře.

Byla by škoda nevydat se na Svatošské skály, které nabízí výhled na dva milence, kněze, svatební hosty i svatební povoz.

Mariánské lázně

Kouzelný lázeňský pobyt slibuje i město Mariánské lázně, které se může pyšnit nejen krásnými parky nebo nádhernou architekturou, ale i širokou nabídkou volnočasových aktivit.

Zde se léčí bolesti různého původu, lázně se specializují na nemoci pohybového ústrojí, dýchacích cest či ledvin.

Na jednom z nejkrásnějších míst Mariánek se nachází Spa & Wellness Hotel Olympia – luxusní ubytování s výhledem na nedalekou lázeňskou kolonádu se světoznámou Zpívající fontánou. Ta je od hotelu opravdu coby kamenem dohodil, jen 200 metrů.

Relaxační lázeňský pobyt nabízí i krásný Spa Hotel Silva, který najdete na okraji Slavkovského lesa kousíček od lázeňského centra a kolonády.

Další možnosti ubytování v lázeňských městech Karlovy Vary si můžete vybrat zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *