Kam na dovolenou po Česku?

Mezi tipy, kde strávit letní, ale i zimní dovolenou, patří srdce Jeseníků – Kouty nad Desnou. Ubytování Kouty nad Desnou se nachází v klidné části horské obce, a to přímo pod Červenohorským sedlem. Ubytování v roubených chalupách se nachází na slunném místě u řeky Hučivá Desná.

V komfortním ubytování v roubenkách nechybí finská sauna a vířivka, vytápěný bazén a pro děti dětské hřiště a osvětlený miniskiareál. V létě je možné využít opalovací plochu k opalování a venkovní gril. Roubenky jsou samozřejmě vybaveny wifi, sportovním vybavením a další řadou vychytávek.

Ubytování v roubenkách nabízí prakticky domácí prostředí, krásnou přírodu a komfortní ubytování v krásné a drsné přírodě Jeseníků. Horský vzduch a aktivní dovolená na horách nadchne každého turistu.

Tipy na výlety v okolí

Mezi tipy na výlety v Jeseníkách patří i zimě skiareály. Jedním z nejznámějších středisek sjezdového lyžování na severní Moravě je Červenohorské sedlo, které se nachází ve více jak tisícimetrové nadmořské výšce. Další jesenický areál pro lyžování je Přemyslov, který patří mez jedny z nejmodernějších. Dále je možné navštívit skiareály Kareš a Šindelná. Ve všech je samozřejmostí zapůjčení lyžařského vybavení občerstvení přímo na svahu.

Okolí nabízí i výlet na přečerpávací elektrárnu Dlouhé Stráně nebo do muzea papíru a ruční papírny ve Velkých Losinách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *