Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Letní dny zaklepaly na dveře a s nimi plány kam se vydat na dovolenou. Pokud vycestujete do zahraničí, tak se určitě těšíte na místní speciality, památky nebo jen krásnou přírodu. V některých destinacích, především exotických se můžete setkat s Bumbu. Že nevíte kdo to je? Nevadí, rádi vás s ním seznámíme.

Vítejte v Barbadosu

Kdo se rozhodl navštívit Barbados, tak rozhodně chybu neudělá. Sluníčko dosahuje skvělých teplot a nádherné pláže lákají k odpočinku. Příznivce potápění pro změnu přilákají korálové útesy a celkově jsou nadšeni z celého podmořského světa. Mimo to, se zde setkáte právě s Bumbu. Dobře, nebudeme vás dále napínat. Jedná se o místní Barbadoský rum Bumbu. Kdo někdy ochutnal karibské rumy, tak ví, že je to velice lahodný nápoj a rozhodně nechutná jako náš klasický rum. Na druhou stranu by se zase nehodil do našeho českého pečení na Vánoce.

Bumbu Original Barbados Rum

Bumbu rum je vyráběn na základě původní a hodně staré receptury, musíme se vrátit až do 17. století. Když skončí čas pálení, tak se do něj přidá několik druhů místního koření. Jenomže nebyla by to receptura, která by držela stále krok, kdyby nebyla tajná, tudíž ani zde to nebude jiné. Jaké koření má tu čest sdílet jednu láhev s rumy značky Bumbu, je pro některé stále tajemstvím. Ale přece jenom něco je nám prozrazeno a to, že rum Bumbu obsahuje pouze přírodní složky, které pochází ze Střední a Jižní Ameriky.

Další tajemství odhaleno

Skutečně není tajemstvím, že rumy Bumbu obsahují jeden společný základ a to je 8 druhů cukrové třtiny, s tím, že každá pochází z jiného státu a také má jinou příchuť. To dělá Bumbu rum chuťově zajímavý. Další úpravou a zráním získá jedinečnou, příjemnou a jemnou chuť.

To že zrovna nemáte cestu do Barbadosu, neznamená, že nemůžete tuto lahůdku ochutnat. Pokud si chcete osobně vybrat jednu z krásných lahví 35 % nebo 40 % lahodného moku, tak si naplánujte výlet do Mostu, kde si možná vyberete ještě jiný lahodný pravý karibský rum, než jsou rumy značky Bumbu. Zdali i tato cesta je pro vás daleko, neváhejte navštívit e-shop Mydrinks.cz a s rumem Bumbu se můžete seznámit poměrně dost brzo. Krásná láhev může být i velmi vhodným dárkem pro někoho blízkého. Tato lahůdka rozhodně stojí za ochutnání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *