Dopravit se na letiště nebylo nikdy tak jednoduché jako nyní

Cestovat a poznávat krásy okolních států se stalo velmi oblíbenou a dostupnou zálibou. Mnohému samozřejmě napomohly otevřené hranice a snadné vycestování bez složitého vyřizování dokladů. Tak je skutečně možné v reálném čase navštívit různé destinace v kterémkoliv ročním období. Podle statistik mezi nejbezpečnější dopravní prostředek patří letadlo. A že ho využívá čím, dál tím více cestujících, je holou skutečností. Aerolinky poskytují svým klientům komfortní lety, které jsou doplněny různými službami. Podle možností si může cestující sám určit, jaký způsob letu bude pro něj vyhovující.

Mezi nejznámější letiště v naší republice patří bezpochyby Letiště Václava Havla Letiště Václava Havla, které má odbavovací haly Terminál 1 a Terminál 2, záleží podle toho, do jaké destinace zrovna cestujeme.

Zorientovat se v těchto prostorách není složité, jako dopravit se na ně včas.

Kdo někdy cestoval na letiště vlastním autem, tak zajisté ví, jak je někdy komplikovaná doprava.
Dokonce není ani jednoduché se rychle zorientovat v MHD, která by nás dovezla přímo k cíli.

Představitelé Dopravního podniku hl. m. Prahy společně s Českými dráhami, zareagovali na tento problém a vznikla tak autobusová linka Airport Express.

Neexistuje jednodušší doprava, než poskytuje tato služba. Jezdí v pravidelných intervalech a cestující přepraví bez problémů i s jejich zavazadly, dokonce i s jízdním kolem, pokud ovšem bude řádně zabaleno podle letových podmínek.

Výhodou je, že cestující nemusí složitě shánět jízdenky a přemýšlet, jak dlouho jim bude cesta dopravním prostředkem trvat, aby jim vystačila na bezproblémovou cestu. Zde si ji zakoupí rovnou u řidiče a ten je dopraví přesně před jejich odletovou halu.
Každých 30 minut je připravený autobus dopravit cestující na letiště Praha. A to se skutečně vyplatí. Cestu si pak  mohou v klidu vychutnat pozorováním památek, okolní přírodou, bez starostí, zdali se na místo odbavení dostanou včas.

Airport Express je ideální pro ty, kteří se chystají vycestovat ze země, případně opačně po návratu do České republiky dovézt na vlakové nádraží, ale i pro blízké osoby, kteří se chystají rozloučit, popřát příjemný let nebo naopak připravit překvapení přímo na letišti po návratu zpět domů.

Radar letadelPoté rádi přivítáme další službu, která nabízí možnost vidět pohyb letadla online.

Existují webové stránky, kde je možné sledovat let našich přátel nebo členů rodiny.

Postačí znát číslo letu, trasu, případně další parametry, a o další se postará radar letadel.

 

Tím jsme prakticky v plném obraze, zdali bude přílet včas nebo bude mít zpoždění

Samotný radar letadel se zobrazuje jako velká mapa, kterou si můžeme podle potřeby přiblížit a důkladně prohlédnout.
Podle těchto informací si stačí najít zastávku Airport Expressu a v klidu dojet přímo na letiště, bez dalších časových prodlev.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *