Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Kožené obojky pro psy, kdo by to neznal.

Pořídili jste si domů zvířecího kamaráda, psa a chcete pro něj to nejlepší?

Je to docela pochopitelné, vždyť s vámi bude po celý jeho zvířecí život. Sháníte veterináře, kupujete kvalitní krmivo, vhodné pro jeho odpovídající věk a také složení musí to nejlepší, aby se zdravě vyvíjel. Má svoje místečko na spaní i hraní. Hraček jste mu nakoupili také požehnaně. Zkrátka má se jako v bavlnce. Aby ne, vždyť patří do rodiny jako její člen.
Pár důležitých věcí, které by jste měli mít doma pro vašeho miláčka.

Kvalitní obojek a vodítko je přesně to, co potřebujete
Vybírejte vždy takové, které jsou kvalitní a pro zvířecího kamaráda budou příjemné. Vždyť to bude věc, která vás bude spojovat na procházkách a výletech.

Kožené obojky pro psy vyrábí Dogmount

Prakticky veškerou výrobu, kterou nabízí, provádí ručně, s láskou a citem. Nejen ke zvířatům, ale i k matriálu. Všechny jejich výrobky jsou vyráběny pouze z kůže. Jak sami dobře víte, kůže je přírodní materiál. Díky tomu, se stává velmi příjemným doplňkem.

Výhodou je skutečně ruční šití kožených obojků

. I když je to náročná práce, výsledky jsou k nezaplacení. Také vám takový obojek nebo vodítko vydrží na celý život. Ručně šité stehy jsou daleko pevnější, než strojové. Pokud by vám jedna nit povolila, tak díky technice šití se vám nikdy nerozpadne celý steh. Bohužel to se nedá říct u strojového šití, kde povolí nit a za malou chvíli se rozpadne celý steh.

Rodinná firma Dogmount má svoje sídlo v Uničově, ale spojit se s nimi můžete na e-shopu Dogmount, kde naleznete širokou nabídku výrobků pro Vašeho psa. Tím ovšem jejich péče o zákazníky nekončí. Vy sami si můžete stanovit, co vlastně pro vašeho miláčka potřebujete nebo co by mu slušelo.

Nabídka e-shopu Dogmount je opravdu pestrá. Například kožené obojky pro psy

kožené obojky pro psy

kožené obojky pro psy

Můžete vybírat jednobarevné, dvoubarevné, ale i s originálními vzory. Délku a šířku si zvolíte sami podle plemena.

Vypracují vám přesně padnoucí jak pro velké tak i malé plemeno. Vybrat si můžete i barvu nitě, kdy nabízí pestrou škálu barev. Dále je v nabídce možný výběr přezky.

Záleží na vás, zdali budete chtít nějakou základní, těžkou nebo bronzovou.

Chtěli byste ještě nějaký doplněk?
Není problém přidat ozdoby ve formě hrotů, pecek, hvězdiček, kostiček nebo pyramid. Můžete zkusit třeba i ražbu.

Pejsek zde může mít vyraženo jméno s adresou nebo nějaké originální vzory.

Vodítka
Vyrobeny jsou z kvalitní pevné kůže. Opět si můžete volit barvu, délku a všechny ostatní věci podle vaší představy. Také lze krásně sladit do setu obojek a vodítko.

Ještě něco navíc

Kvalitní pánské a dámské opasky, které jsou z pravé kůže a ručně šité, se dnes v obchodech již nezakoupí. Tato rodinná firma vám je ráda vyrobí přesně na míru v různém barevném provedení. Pokud byste si nevěděli rady, na jejich webových stránkách https://www.dogmount.cz naleznete poradnu, kde vám ochotně pomohou.

Tato investice se rozhodně vyplatí. Pokud se budete o kožené výrobky dobře starat, je na ně doživotní záruka.

Nyní akční sleva 20% na produkty

2 komentáře u „Kvalitní obojek pro psa – dárek pro zvířecího kamaráda“

  1. babicka11 napsal:

    Pejska nemáme, ale jinak bychom mu ho koupili, to je jasná věc. To být musí. Manžel měl kdysi doma vlčáka, měl obojek, vodítko i košík.

  2. veruska napsal:

    Pro našeho Maxe jsem obojek i vodítko kupovala. I když ne kožený, ale myslím si, že je pohodlný a kvalitní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *