Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Luhačovice jsou jedno z nejkrásnějších míst, které je rozmanité svojí architekturou, krásným okolím, a jsou posazené v malebném údolí chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat.

Po dlouhé a studené zimě si naše tělo potřebuje odpočinout a načerpat nové síly. Naprosto ideální na takový relaxační odpočinek jsou správné wellness pobyty. Zkrátka alespoň na víkend opustit svoje běžné povinnosti a prožít skutečnou relaxační kúru. Možná budeme překvapeni, jak nám tento výlet prospěje a domů se budeme vracet jako znovuzrození a plní elánu.

Luhačovice patří mezi známá lázeňská města

Krásná a vskutku čistá příroda otevírá náruč každému, kdo sem zavítá. Nejčastěji sem jezdí lidé, kteří trpí onemocněním dýchacích cest. Lázeňské město je proslaveno svými léčebnými prameny. Jedním z velmi známých je Vincentka, kterou zná snad celý národ. Pravdou je, že kdo toto místo navštíví, tak má skutečně nádherné vzpomínky a v podstatě je jedno, zdali si plně užíval lázeňský pobyt či zde strávil dovolenou.

Hotel, který poskytne víc než jen zázemí

Tento čtyřhvězdičkový hotel poskytuje svým klientům služby, kterých snad nikdy není dostatek. Wellness pobyt je totiž přesně to, co potřebujeme, když jsme unavení, vyčerpaní, případně toužíme po nějaké změně.  Wellness & spa hotel Augustiniánský dům ****S má pro každého připraveno přesně to, po čem kdo touží nebo zkrátka chce zažít.

Wellness & spa hotel Augustiniánský dům

  • Moderně zařízené klimatizované pokoje, které si můžeme vybrat podle našeho vkusu.
  • Není třeba si s sebou vozit župan ani pantofle, ty budou na nás čekat přímo na pokoji.
  • Skvělá kuchyně, která potěší nejednoho labužníka.
  • Neomezený vstup do wellness centra.
  • Wi-Fi připojení je samozřejmostí v celém areálu.
  • Ani parkování nám nemusí dělat starosti, jelikož je zde zcela zdarma.

Dárkové poukazy jsou vhodným a praktickým dárkem

Mnohdy přemýšlíme, co by udělalo radost našim blízkým. Augustian-Life přináší řešení a tím je on-line prodej dárkových poukazů. Výběr je skutečně bohatý a poté je z čeho vybírat. Nejkrásnější dárky jsou spojené se zážitky a o ty tu rozhodně nouze nebude. Je jedno, zdali někdo bydlí kousek od Luhačovic nebo na druhém konci republiky, každý tu totiž může nalézt přesně to, co potřebuje. Dalším bonusem je zároveň investice do zdraví, která se nikdy nedá vyčíslit hodnotou peněz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *