Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Na dovolenou se těšíme a připravujeme celý rok

Letošní dovolená, tzn. dovolená u moře 2020, bude trochu omezená, přesto si můžete pobyt u moře v Chorvatsku v klidu a pohodlí zajistit. Podle dohod mezi státy mohou čeští občané s klidem vyrazit na dovolenou v Chorvatsku.

Cesta není ve většině případů dlouhá, ochota a srdečnost chorvatských přátel je dlouhodobě ověřená.

Kam letos vyrazit na dovolenou do Chorvatska?

I když jsem příznivcem kompletního zajištění všech služeb v hotelu, letos to bude asi jinak. Většinou jezdím přes CK  do předem vybraných hotelů, kde má člověk zajištěné ubytování, stravování i doprovodný program formou fakultativních výletů a poznávacích zájezdů.

Letos se ubytuji v soukromí, najdu pěkný apartmán

Do Chorvatska jezdím pravidelně,  hodně jsem si oblíbil oblast střední Dalmácie. Vodice, moje město. Slogan, který nás vždy uvítá, a já vím, co mohu od dovolené v tomto krásném pobřežním městečku očekávat. Atmosféra menšího městečka je mě bližší a ubytování v hotelu Nikola dlouhými lety prověřené.

Letos mě Nikola neuvítá, vyberu si ubytování v apartmánech

Když už omezená dovolená, raději bez omezení. U moře budeme, ubytování v apartmánu bývá dalším zážitkem. Nejen proto, že se musí člověk sám postarat o jídlo, ale i proto, že má možnost se setkat s opravdovým životem v Chorvatsku. Počasí v Chorvatsku neřeším, buď je hezky, nebo oblačno. Služby jsou vždy perfektní a trocha omezení nebo vlastní práce nevadí. Nejedeme se přece najíst do bufetu, ale užít si moře, slunce a pohody.

Ubytování v Chorvatsku ve střední  Dalmácii

Jestli mohu poradit z vlastní zkušenosti, podívejte se na možnosti ubytování ve městě Vodice.

Najdete zde velký výběr apartmánů, které leží po celém území města Vodice. Většinou volím střed města. Je to kousek k moři, veškeré služby, jako je pekárna, řezník, různé bary a obchody v blízkém okolí. Pro milovníky výletů dobrá zpráva. U jednoho z obchodů najdete autobusovou zastávku do města Šibenik. Doporučím k návštěvě. Krásné město se spoustou historie.

Dva tipy na ubytování ve městě Vodice

Apartmán Gita/Ston Dům – Vodice

  • ubytování přímo ve městě
  • apartmány 2 + 2
  • vybavené včetně kuchyňky

Apartmány Marko – Vodice

  • velmi příjemné ubytování v centrálním městě
  • kousek od kolonády a odpočinkové zony
  • vhodné pro větší rodiny – 4 +2 a 6 + 2

Mohl bych psát ještě dlouho, ale proč. Vyberte si sami ubytování last minute v Chorvatsku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *