V dnešní době již není složité objevovat zahraniční krásy, tak jak tomu kdysi dávno bývalo.

Otevřené hranice poskytují dostatek volnosti a svobody navštívit jakoukoliv dostupnou destinaci. Jinak tomu není ani v případě samotné Izraele. Země, která oplývá bohatou historií, krásou a je doslova protkaná tajemstvím. To vše a ještě mnohem víc láká k prozkoumání.

Můžeme se pohybovat v místech, kde se odehrávala největší křesťanská historie, o které se píše v samotné Bibli. A nejen to, existuje skutečně málo dnů, kdy je zde nepříznivé počasí. Dovolenou v Izraeli si tak můžeme naplánovat prakticky kdykoliv, v kterémkoliv ročním období.

Teplé počasí a biblické památky není to jediné, co nás zde může překvapit

letovisko EliatKrásná okolní příroda, blankytně modré moře, místní speciality, přímořské letovisko Eilat nebo dokonce uzdravující Mrtvé moře, to vše může být součástí poznávacího zájezdu.
Historie je jedna věc a současnost druhá, nicméně obě dvě věci se dají skloubit dohromady, a tím si odvézt z dovolené mnoho krásných zážitků.
Jeden takový prožitek, který na nás dýchá skutečným balzámem na duši, je lenošení na pláži, které nám poskytne Rudé moře. Je až skutečně neuvěřitelné, jaká krásná zákoutí tato část Izraele odkrývá turistům.

Dostat se do těchto končin není zase až tak náročné

Ještě před několika lety byla pro člověka dostupnost do této země velmi omezená, především z finančních důvodů. Na druhou stranu, život je příliš krátký, abychom si ho neužili se vším, co nám nabízí, a cestování do něj rozhodně patří. Míst, kam bychom se mohli podívat, je skutečně mnoho, stejně tak jako si užít regenerační a relaxační odpočinek u samotného Mrtvého moře. Cestovní kancelář Kareta Tour poskytuje služby na svých poznávacích zájezdech. Dopraví klienty do zaslíbené země a zajistí vše potřebné pro jejich dovolenou.

Chystáte se letět na nejkrásnější jižní kout Izraele

Pak vás zajisté potěší lednová novinka. Zhruba 18 km od Eilatu je otevřelo zbrusu nové mezinárodní letiště. To samozřejmě zvýší komfort dopravy a umožní turistům rychlejší cestování do této destinace. Mimochodem, skvělý výběr destinací, kam se můžete podívat, naleznete přímo na stránkách cestovní kanceláře Kareta Tour, kde lze získat veškeré dostupné informace o volných termínech pro vaši dovolenou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 

O magazínu

Od roku 2016  vám náš magazín dává tipy, kam jet na výlet s dětmi, kde strávit dovolenou s rodinou, a další, týkající se dovolené, výletů a zážitků. Každý rok přidáváme něco nového. Soutěže, úkoly...
Vytvořili jsem vaši fotogalerii i samostatnou rubriku pro vaše příspěvky.

V našich článcích najdete inspiraci kam vyrazit, co si koupit na cesty, na co nezapomenout, ale i jiné zajímavosti. Vaše zážitky a fotky z výletů a dovolených rádi zveřejníme v naší fotogalerii.

Vítejte, velká dovolená vás určitě čeká.

Zajímavé odkazy

Inspirace v článcích

Dovolená v Česku

Zajímavé odkazy